T-Mobile 100 GB na wakacje

T-Mobile rozdaje 100 GB na wakacje użytkownikom oferty na kartę

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

100 GB transferu danych – to bonus na wakacje od T-Mobile. Magentowy operator przygotował niespodziankę dla swoich klientów, którzy korzystają z oferty na kartę. Wrażenie robi zarówno wielkość pakietu, jak i czas jego ważności.

100 GB na wakacje od T-Mobile

Bezpłatne paczki internetu rozdawane przez operatorów nie są niczym nowym. Tego typu promocje pojawiają się bardzo często przy najróżniejszych okazjach. Zazwyczaj pakiety są jednak niewielkie, a czas na ich wykorzystanie bardzo krótki. Tym razem jest jednak inaczej. T-Mobile rozdaje pakiety 100 GB, z których można korzystać aż przez 60 dni.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy taryfy GO!. Czas na aktywację pakietu rozpoczyna się 17 czerwca, a kończy 15 września. Warunkiem otrzymania bezpłatnych 100 GB jest doładowanie jednorazowo konta za min. 30 zł w aplikacji Mój T-Mobile. Nie jest to specjalnie trudny do spełnienia warunek – mając ofertę na kartę zazwyczaj i tak musimy regularnie doładowywać konto. Po zasileniu pakiet 100 GB włączy się automatycznie, a użytkownik otrzyma SMS-a z potwierdzeniem.

Czytaj także: Bezpłatny pakiet 10 GB dla tych, którzy są w T-Mobile – jak aktywować?

Co z nowymi użytkownikami taryfy GO! w T-Mobile? Ci również mogą skorzystać z promocji. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od aktywacji startera doładują konto za min. 30 zł. Mogą to zrobić zarówno w aplikacji magentowego operatora, jak i innym sposobem.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy