Google-Logo

 

Producenci smartfonów prześcigają się w wydajności swoich urządzeń. Do tej pory najlepszym urządzeniem mógł pochwalić się Samsung, którego Galaxy S6 w testach AnTuTu osiągał najwyższe dotąd wyniki. W bazie danych benchmarku AnTuTu pojawił się jednak nowy smartfon od Google deklasując konkurencję swoim rekordowo wysokim wynikiem aż 85530 punktów co daję nam o ponad 20000 punktów więcej niż Galaxy S6. Urządzenie najprawdopodobniej pojawi się pod nazwą Nexusa 5 (2015) jesienią tego roku.

 

Dokładna specyfikacja najnowszego Nexusa nie jest znana, jednak jeśli wierzyć przeciekom może on posiadać 5,2 calowy ekran o rozdzielczości Full HD. Spodziewamy się także, że pracował on będzie w oparciu o  nowy procesor Qualcomma – Snapdragon 820 z rdzeniami Kyro, a także 4GB pamięci RAM co tłumaczyłoby jego świetny wynik w AnTuTu.

 

Nexus 5 (2015)

 

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję że opublikowane screeny nie są spreparowane a urządzenie produkowane ponownie przy współpracy z LG trafi na nasz rynek jeszcze przed końcem tego roku.

 

Z niecierpliwością czekamy zatem na premierę nowego Nexusa 5 (2015) , który jeśli tylko nasze przypuszczenia się potwierdzą a cena nie będzie zbyt wygórowana jak miało to miejsce przy ostatnich flagowcach samsunga czy choćby Nexusie 6 może stać się hitem. Ciekawi jesteśmy waszej opinii na jego temat, czy rozważacie nabycie nowego Nexusa?

 

Źródło: GsmArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski