Koreański koncern planuje wprowadzić nową linię tabletów na rynek. Zarówno jak w przypadku smartfonów Samsung zamierza udostępnić urządzenia z różnych półek cenowych tak, aby każdy konsument mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i dla swojego portfela. Aktualnie wyciekły informacje dotyczące dwóch nowych urządzeń, które noszą nazwę kodową Espresso. Modele mają mieć kolejno 7 i 10 calowy wyświetlacz i prawdopodobnie zostaną zaprezentowane niedługo. Niestety aktualnie nieznana jest ich dokładna specyfikacja techniczna.

Ponadto premiera Samsunga Galaxy Note 10.1 została przesunięta na czerwiec. Zmieniła się również jego specyfikacja techniczna. Jak donoszą zagraniczne portale sercem urządzenia ma być czterordzeniowy Exynos 4412 taktowany zegarem 1,5 GHz.

Myślicie, że Samsungowi uda się zmonopolizować również rynek tanich tabletów z Androidem?

źródło: androidcommunity.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.