galaxy_s_3Ogromna liczba plotek i spekulacji, z jakimi mamy do czynienia w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jest zdecydowanie jednym z najlepszych dowodów na to, jak bardzo oczekiwanym smartfonem jest Samsung Galaxy S III. Wygląda na to, że już 3 maja poznamy południowokoreańskiego flagowca.

Pierwsze dwie generacje Galaxy S okazały się ogromnym sukcesem rynkowym Samsunga. Pomimo tego, że od premiery Galaxy S II upłynął ponad rok, to nadal jest to jeden z najchętniej wybieranych high-endowych smartfonów z systemem Android. Wiele osób niecierpliwie czeka jednak na jego sukcesora.
gs3-invitation
Po wielu miesiącach spekulacji odnośnie specyfikacji technicznej, jak i ewentualnej daty premiery, zaczynają pojawiać się pierwsze konkrety. Samsung oficjalnie poinformował o tym, że 3 maja w Londynie zorganizowana zostanie specjalna impreza. Niemal pewne jest to, że właśnie wtedy zaprezentowany zostanie Samsung Galaxy S III.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Możemy być pewni, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni pojawi się ogromna liczba plotek i przecieków związanych z tym modelem. Do tej pory nie mamy pewności odnośnie tak elementarnych kwestii, jak przekątna ekranu, czy model procesora zastosowanego w Galaxy S III.

Wielu użytkowników z pewnością liczy na to, że sprawdzą się wcześniejsze doniesienia i Samsung faktycznie bardzo szybko po premierze rozpocznie sprzedaż Galaxy S III. Pozostaje jeszcze kwestia tego, w których krajach model ten zadebiutuje jako pierwszy.

źródło: AndroidCommunity
Paweł Cebula