Premiera Samsunga Galaxy S III już 3 maja?

Paweł Cebula 2012-04-16

galaxy_s_3Ogromna liczba plotek i spekulacji, z jakimi mamy do czynienia w ciągu ostatnich kilku miesięcy, jest zdecydowanie jednym z najlepszych dowodów na to, jak bardzo oczekiwanym smartfonem jest Samsung Galaxy S III. Wygląda na to, że już 3 maja poznamy południowokoreańskiego flagowca.

Pierwsze dwie generacje Galaxy S okazały się ogromnym sukcesem rynkowym Samsunga. Pomimo tego, że od premiery Galaxy S II upłynął ponad rok, to nadal jest to jeden z najchętniej wybieranych high-endowych smartfonów z systemem Android. Wiele osób niecierpliwie czeka jednak na jego sukcesora.
gs3-invitation
Po wielu miesiącach spekulacji odnośnie specyfikacji technicznej, jak i ewentualnej daty premiery, zaczynają pojawiać się pierwsze konkrety. Samsung oficjalnie poinformował o tym, że 3 maja w Londynie zorganizowana zostanie specjalna impreza. Niemal pewne jest to, że właśnie wtedy zaprezentowany zostanie Samsung Galaxy S III.

Możemy być pewni, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni pojawi się ogromna liczba plotek i przecieków związanych z tym modelem. Do tej pory nie mamy pewności odnośnie tak elementarnych kwestii, jak przekątna ekranu, czy model procesora zastosowanego w Galaxy S III.

Wielu użytkowników z pewnością liczy na to, że sprawdzą się wcześniejsze doniesienia i Samsung faktycznie bardzo szybko po premierze rozpocznie sprzedaż Galaxy S III. Pozostaje jeszcze kwestia tego, w których krajach model ten zadebiutuje jako pierwszy.

źródło: AndroidCommunity • codizan

  dla goscia ktory ma parowki zamiast palców dobry jest sensation xl czyli dla mnie rozmiar sensation jest super mam na dzieje ze SGS3 mu8 dorowna

 • bykos

  Też zastanawia mnie czy ten widget jest gdzieś dostępny bo jest bardzo ciekawie zrobiony.

  a odnośnie SIII to zdecydowanie robi się już za duży jak dla mnie max 4 cale…

 • murektrix

  ktos wie co to za widget?

 • vejdet

  nie spadną szybko, tak jak nie spadły ceny sgs1 dłuuuuuuuugo po premierze sgs2

 • maciekpas

  Ciekawe jak szybko po premierze galaxy SIII spadną ceny galaxy SII. Bo w tej chwili szukam właśnie dla siebie galaxy SII.

  • spoon

   [quote name=”maciekpas”]Ciekawe jak szybko po premierze galaxy SIII spadną ceny galaxy SII. Bo w tej chwili szukam właśnie dla siebie galaxy SII.[/quote]
   Galaxy S II i jego cena była zamurowana na allegro na 1700 zł, a od 2 miesięcy cena SGS II spada i to dość znacznie, teraz większość nowych SGSII jest za 1450-1500zł.

   Na jaką cenę SGSII liczysz po wprowadzeniu do sprzedaży SGSIII ? 🙂

   • maciekpas

    [quote name=”Spoon”][quote name=”maciekpas”]Ciekawe jak szybko po premierze galaxy SIII spadną ceny galaxy SII. Bo w tej chwili szukam właśnie dla siebie galaxy SII.[/quote]
    Galaxy S II i jego cena była zamurowana na allegro na 1700 zł, a od 2 miesięcy cena SGS II spada i to dość znacznie, teraz większość nowych SGSII jest za 1450-1500zł.

    Na jaką cenę SGSII liczysz po wprowadzeniu do sprzedaży SGSIII ? :)[/quote]

    Liczę na cenę w granicy 1000-1200zł za używany na gwarancji w dobrym stanie

    • nocman

     Biorąc pod uwagę, że i tak trzeba sobie tam wrzucić normalny ROM, to 1kPLN jest dobrą ceną za nówkę. Wszystko powyżej to zdzierstwo za wynalazki Samsunga i słabe wsparcie.x