Samsung Bespoke

Samsung Bespoke – firma stawia na kolory i personalizację także w segmencie AGD

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Samsung wprowadza do Polski swoją linię produktów AGD Bespoke. Chodzi o nowe lodówki, które można personalizować według swoich upodobań. Mowa tutaj nie tylko o ustawieniu półek wewnątrz urządzenia, ale także o samej warstwie wizualnej. I to ma właśnie wyróżniać produkty Samsunga na tle jednobarwnej konkurencji.

Samsung Bespoke – nowe lodówki

Samsung Bespoke

Dużo się zmieniło na rynku sprzętów AGD, które teraz nie służą tylko do podstawowych rzeczy, do których je stworzono. Sprzęty stały się elementem wystroju, co potwierdza nowa seria lodówek od Samsunga. Bespoke już jakiś czas temu pojawiło się w naszym kraju, ale dostępna liczba modeli była mocno ograniczona. Teraz Samsung zamierza wprowadzać nowe modele do naszego kraju, a co za tym idzie, dać możliwość klientom na większe rodzaje personalizacji. Bo to właśnie jest czymś, co wyróżnia urządzenia.

Lodówki z serii Bespoke można ze sobą łączyć modułowo i w ten sposób je „powiększać”. Polega to na dostawianiu kolejnych segmentów, które można dopasowywać prawie dowolnie, choć oczywiście nie zawsze wystarczy na to miejsca w domu. Za to można poszaleć z kolorami, bo frontowe panele są tutaj wymienne. Można skorzystać ze szklanego wykończenia czy metalu. Do wyboru mają być także różne wersje kolorystyczne. Zaczynając od klasyki, a kończąc na kolorach jak lawenda, granat czy błękit. I panel lodówki może być niezależny od panelu zamrażalnika. To ma wprowadzić do wnętrza kuchni trochę pozytywnych emocji.

Zobacz też: Recenzja bezprzewodowych słuchawek Natec Soho TWS – tanie i dobre.

Urządzenia mają charakteryzować się także cichą pracą oraz lepszym utrzymywaniem temperatury. Samsung planuje także konkursy dla projektantów, które mają pokazać, że Bespoke pasuje do nowoczesnych wnętrz. Jednocześnie lodówki mają być objęte 10-letnią gwarancją, więc mają być trwałe. Moduły można wymieniać samodzielnie, choć firma zaleca tutaj korzystanie z wykwalifikowanego serwisu.

Źródło: Samsung informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy