sklep play aktualizacja google +1

 

Nie można stać w miejscu. Szczególnie jest to ważne w przypadku firm, które są stawiane naprawdę wysoko, ewentualnie celują w najwyższe pozycje. Tym samym co jakiś czas trzeba wprowadzać pewne, choćby najdrobniejsze, zmiany. Tak też uczyniło Google ze sklepem Play.

 

Od razu uprzedzam, że nie są to drastyczne zmiany i tak naprawdę wszystkie „nowości” możecie ujrzeć na grafice z początku newsa. Zwężona została główna kolumna z informacją o aplikacji jaką aktualnie przeglądamy, a po jej prawej stronie dodano dodatkowe miejsce na polecanie podobnych tytułów. W pierwszej chwili może się też wydawać, że zniknął przycisk „+1”, ale ostatecznie okazuje się, iż powędrował on na sam dół witryny. Tradycyjnie dla zmian wprowadzanych w wyglądzie przez Google – szczególnie tych dotyczących YouTube’a – użytkownicy skarżą się, że to pogorszenie wyglądu oraz czytelności. Być może tak jest, to pozostawiam do oceny Wam w komentarzach, ale ja chciałbym zwrócić uwagę na drugą, drobną zmianę – amerykańska firma niejako przestaje zwracać uwagę na swój portal społecznościowy. Czyżby Google odpuściło już walkę z Facebookiem?

 

Niemniej jednak, wracając do samego liftingu sklepu Play, nie wszyscy ujrzą go już teraz, aczkolwiek zmiany powinny pojawić się u wszystkich na dniach.

 

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.