ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cecotec Twist&Fusion 4000

Cecotec zaprezentował robota planetarnego Twist&Fusion 4000

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Hiszpański producent Cecotec wprowadził do swojej oferty w Polsce robota planetarnego Twist&Fusion 4000. Urządzenie ma pomóc użytkownikom w szybkim przygotowywaniu posiłków. Robot jest dostępny w trzech kolorach.

Cecotec Twist&Fusion 4000 – specyfikacja, cena

Cecotec Twist&Fusion 4000

Robot Twist&Fusion 4000 został wykonany z odlewu aluminiowego, natomiast dołączona misa ze stali nierdzewnej. Ramię robota jest pokryte teflonową powłoką. W zestawie są też m.in. trzepaczka do ubijania, hak
do ugniatania oraz książka z przepisami. Chętni użytkownicy mogą dodatkowo dokupić specjalne końcówki/przystawki.

Specyfikacja:

  • Moc silnika [W]: 800
  • Pojemność misy roboczej [l]: 5.2
  • Robot planetarny: Tak
  • Regulacja obrotów: Elektroniczna-płynna
  • Liczba poziomów obrotów: 8
  • Funkcje dodatkowe: Automatyczne wyłączanie, Łagodny start, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zagniatanie ciasta
  • Konstrukcja: antypoślizgowe nóżki, misa ze stali nierdzewnej, możliwość mycia w zmywarce, obudowa z aluminium, odchylane od podstawy ramię, otwór w pokrywie umożliwiający dodawanie produktów w czasie pracy urządzenia, przezroczysta pokrywa przeciwrozbryzgowa z wygodnym dozownikiem

Robot występuje w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i czerwonej. Aktualnie urządzenie kosztuje ok. 1000-1200 zł w zależności od sklepu i koloru.

Czytaj także: Pierwsza Żappka Store już działa – brak kas i kasjerów, a za zakupy nie płaci się na miejscu

W obecnej sytuacji domy stały się nie tylko miejscem pracy, nauki, ale także centrum wszelkich aktywności, co przełożyło się na zwiększone zainteresowanie kategorią małego AGD. Według danych zebranych przez instytut badawczy GFK w roku 2020, od początku pandemii, rynek tych produktów (z wyłączeniem Ameryki Północnej i RPA) zwiększył swoją wartość o prawie 9 proc., a sama tylko kategoria urządzeń do przygotowywania posiłków o blisko 25 proc. – mówi Łukasz Włodarczyk, Country Manager Cecotec w Polsce. Jak zauważa, wzrostowy trend utrzymał się także po zniesieniu pierwszego lockdownu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy