Black Shark z chłodzeniem do iPhone 12

Black Shark chce, aby użytkownicy iPhone również cieszyli się przyjemną rozgrywką

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Black Shark rozpoczął działalność jako marka zależna Xiaomi skupiona wokół smartfonów do gier. Jednak z czasem rozszerzyła ona działalność, oferując także akcesoria dla mobilnych graczy i to nie tylko dedykowane swoim autorskim konstrukcjom. Jej najnowszym produktem jest nowa wersja wentylatora chłodzącego FunCooler 2 zaprojektowanego specjalnie dla iPhone z serii 12. W ten sposób urządzenia z logo nadgryzionego jabłuszka mają pozostać chłodne nawet podczas długiej i wymagającej rozgrywki.

Black Shark z chłodzeniem do iPhone

Black Shark z chłodzeniem do iPhone 12

FunCooler 2 Magnetic Version został zaprojektowany tak, aby można go było przyczepić do magnesu znajdującego się z tyłu  iPhone 12. Dzięki temu samo chłodzenie nie wymaga żadnych zaczepów czy innych mocowań. Wystarczy je po prostu przyłożyć. Oczywiście istnieje wiele akcesoriów tego typu do iPhone, więc pod względem mocowania nie jest to zbyt nowatorskie. Zwłaszcza że tak właśnie działały Moto Mods od Motoroli. Nie pierwszeństwo się tu jednak liczy, a wygoda użytkowania.

Zobacz też: Jaki smartfon do 1300 zł kupić w czerwcu 2021? Oto 5 najciekawszych modeli!

Skupmy się jednak na samym chłodzeniu. Black Shark twierdzi, że nowy FunCooler 2 Magnetic Version ma 62 mm szerokości i 22 mm grubości, co czyni go jednym z najmniejszych wentylatorów chłodzących dla smartfonów na świecie. Mały rozmiar oznacza również, że nie będzie on przeszkadzał podczas gry. W wentylatorze znajduje się 15 magnesów, które zapewniają bezpieczne mocowanie do telefonu. Całkowita waga 73 gramów zmniejsza również obciążenie nadgarstków użytkownika. FunCooler 2 Magnetic Version nie ma jeszcze oficjalnej ceny i daty premiery, ponieważ producent powiedział, że te szczegóły zostaną ogłoszone później. Spodziewamy się, że najpierw trafi do sprzedaży w Chinach, a dopiero potem do innych regionów.

 Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy