Nowe smartfony z Androidem w Play

Newsy

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Sieć komórkowa Play poinformowała dzisiaj o udostępnieniu w najbliższym czasie w swojej ofercie kolejnych smartfonów z systemem Android.

Jak zapowiada Marcin Gruszka na przełomie kwietnia i maja pojawią się dwa modele HTC z serii One (mowa o One X i One V), które zostały zaprezentowane na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Niestety ceny smartfonów na razie pozostają tajemnicą i będą ujawnione dopiero w późniejszym terminie. Dodatkowo rzecznik prasowy sieci podaje, że znany z oferty Red Bull Mobile LG P970 Black trafi do podstawowej oferty Play. Cena jego ma się wahać pomiędzy 1 PLN a 1199 PLN.

HTC One X

HTC One V

LG P970 BLACK

Ciekawe jak szybko kolejne sieci komórkowe będą wprowadzać produkty zaprezentowane na MWC i czy ceny będą do zaakceptowania.

źródło: Play

 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x