Sieć komórkowa Play poinformowała dzisiaj o udostępnieniu w najbliższym czasie w swojej ofercie kolejnych smartfonów z systemem Android.

Jak zapowiada Marcin Gruszka na przełomie kwietnia i maja pojawią się dwa modele HTC z serii One (mowa o One X i One V), które zostały zaprezentowane na targach Mobile World Congress w Barcelonie. Niestety ceny smartfonów na razie pozostają tajemnicą i będą ujawnione dopiero w późniejszym terminie. Dodatkowo rzecznik prasowy sieci podaje, że znany z oferty Red Bull Mobile LG P970 Black trafi do podstawowej oferty Play. Cena jego ma się wahać pomiędzy 1 PLN a 1199 PLN.

HTC One X

HTC One V

LG P970 BLACK

Ciekawe jak szybko kolejne sieci komórkowe będą wprowadzać produkty zaprezentowane na MWC i czy ceny będą do zaakceptowania.

źródło: Play

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.