ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejna aktualizacja do Lollipopa. Motorola, LG, HTC na liście!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
lollipop-1024-e9e448fa2eed0562844a97f62dfdd349-605x306

Dla niektórych najnowsza wersja systemu w telefonie jest ważniejsza od parametrów technicznych. Niestety nie zawsze producenci dokładają wszelkich starań, by jak najszybciej zaktualizować swoje smartfony i dostosować swoje nakładki. Czasami zdarza się i tak, że niektóre modele są najzwyczajniej w świecie pomijane. Na szczęście szykuje się kolejny update – sprawdźcie więc czy Wasze telefony się załapią!

Android Lollipop w wersji 5.1 już wkrótce wyląduje na kilku smartfonach. Przejdę jednakod razu do rzeczy, by jak najszybciej było wiadomo, które z nich są szczęściarzami.

Moto G LTE. Posiadacze tej wersji Motoroli mogą czuć się szczęśliwi, zwłaszcza ci, którzy kupili telefon w sklepie i mają czystego Androida. To właśnie oni dostaną pierwsi aktualizację. Wszyscy, którzy „wiszą” pod operatorami powinni się jej spodziewać parę dni później. Jest szansa, że do końca miesiąca wszystkie modele Moto G będą posiadać już Lollipopa 5.1.

Moto X. Wszyscy ci, którzy posiadają ten model w AT&T lub T-Mobile powinni dostać informację o updacie jeszcze w tym tygodniu.

HTC One M9 Developer Edition. Aktuazalicja powinna się pojawić 4 lipca. Jeśli jeszcze jej nie dostaliście, sprawdźcie.

LG G Style oraz LG Leon. Te dwa modele z T-Mobile powinny zostać zaktualizowane 3 lipca do Lollipopa 5.1.1.

Huawei Ascend Mate 2. Aktualnie Android Lollipop 5.1 jest w wersji preview dla tego modelu, więc już wkrótce winien otrzymać on pełny update.

Na razie to tyle. Szału nie ma, ale najważniejsze, żeby powiększać rodzinę „Lizaka”. Wszak Apple dba o aktualizację swoich smartfonów jak mało kto. Niech androidowi producenci również zwracają na to uwagę, nie tylko na wypuszczanie nowych modeli porzucając wsparcie dla cenionych i lubionych słuchawek dostępnych na rynku.

źródło: SlashGear

Sprawdź najnowsze wpisy