realme 9 wyglad rendery grafiki design

realme 9 coraz bliżej – ujawniony wygląd zdradza kolejną przemianę

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

realme znane jest głównie ze swojej podstawowej serii smartfonów, która jest… po prostu numerowana bez żadnych przedrostków. To modele przeznaczone na średnią półkę cenową, czyli tą najbardziej lubianą w wielu zakątkach świata, w tym także w Polsce. Niedawno przetestowaliśmy dla Was całą serię realme 8 (realme 8, realme 8 5G i realme 8 Pro), ale firma nie zwalnia tempa i już szykuje następcę. Do Sieci właśnie trafił wygląd realme 9, który pokazuje, czego powinniśmy oczekiwać od nowej generacji.

Wygląd realme 9 nie jest rewolucyjny, a wręcz znajomy

Źródłem powyższych materiałów jest podobno strona producenta, na której pojawiły się grafiki niezaprezentowanego jeszcze smartfona. Wygląd realme 9 zdaje się znajomy, gdyż podobnie prezentowała się seria realme 7. O ile nie mamy potwierdzenia, czy widoczne grafiki odnoszą się do realme 9, realme 9 Pro, a może realme 9 5G, tak niektórzy sugerują, że to bazowy model. Tym sposobem pojawia się kilka pytań. Przede wszystkim czyżby firma planowała wrócić do ekranów LCD i czytników linii papilarnych na krawędzi? Do tego dochodzą jeszcze pogłoski, jakoby firma chciała przerwać rozdzielenie na realme 9 i realme 9 5G, implementują nową generację technologi łączności do bazowego smartfona. To poniekąd mogłoby tłumaczyć zabieg ze zmianą ekranu. Idąc o krok dalej, możemy nawet stwierdzić, że realme 9 może być ulepszoną wersję realme 7 5G. Zgadzają się zarówno pogłoski, jak i cały wygląd urządzenia.

Zobacz też: Przeciwnicy 5G mają kłopoty – ten system może obalić ich główny argument.

Tym sposobem należy spodziewać się niespodziewanego. Jeśli faktycznie patrzymy na realme 9, to firma z pewnością nie chce się odciąć od przeszłości, ale czy to źle? To zapewne będziemy mogli ocenić tuż po premierze tego smartfona, która na tę chwilę nie ma oficjalnie określonego terminu.

Źródło: Gizchina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy