samsung galaxy z fold3 flip3 watch4 wyglada data termin premiery

Samsung Galaxy Z Fold3, Z Flip3 i Watch4 – data premiery krąży po Sieci

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Powoli zbliża się koniec pierwszej połowy roku, a to oznacza, że firmy szykują się do prezentacji kolejnych swoich topowych modeli. Szczególną uwagę warto zwrócić na Samsunga, który przygotowuje się do premiery nowych, składanych modeli – Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3. Także czekamy na kolejnego smartwatcha w postaci Galaxy Watch4, który będzie przełomowy, bo na Wear OS powstałym we współpracy z Google. Ok, ale ile dokładnie mamy czekać? W Sieci właśnie pojawiły się domniemane terminy premier, więc poznajmy je.

Wiemy, kiedy Samsung może pokazać swoje nowości – w drodze dwa składaki – Galaxy Z Fold3, Z Flip3 i smartwatch Galaxy Watch4

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Sierpień będzie miesiącem Samsunga. Akurat to nie powinno być wielkim zaskoczeniem, bo Koreańczycy w ostatnich latach upodobali sobie ten okres. Naturalnie wcześniej wymienione urządzenia nie poznamy na jednej konkurencji, co też nie powinno nas zaskakiwać. Na sam początek idzie Samsung Galaxy Watch4, którego powinniśmy oficjalnie ujrzeć 11 sierpnia, choć też pojawiają się wzmianki, jakoby Koreańczycy mogli zdążyć na MWC w czerwcu.

Mimo wszystko Galaxy Z Fold3 i Z Flip3 prawdopodobnie mają ustawiony termin na 27 sierpnia. To zbliżona data względem premiery Galaxy Z Fold2, więc wydaje się całkiem sensowna.

Zobacz też: Wulkan ma pomóc w… wydobywaniu kryptowalut.

Zapewne w drodze są kolejne nowości od Samsunga zaplanowane na sierpień. W zeszłym roku dodatkowo poznaliśmy topowe tablety z serii Galaxy Tab S. Nowa generacja już pojawia się w plotkach, więc niewykluczone, że Koreańczycy nie zmienią swojej strategii premier. Na co najbardziej czekacie?

Źródło: Frontpagetech

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy