WitcherCon Netflix CD Projekt RED

WitcherCon – Netflix i CD Projekt RED zapraszają na wyjątkowe wydarzenie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

W lipcu odbędzie się pierwszy WitcherCon, czyli wydarzenie skupiające się wokół uniwersum Wiedźmina. Organizowane wspólnie przez Netflix oraz CD Projekt RED ma łączyć fanów zarówno serialu, jak i gry komputerowej. Wiemy już co nieco o samym programie WitcherConu, ale wiemy też niestety jeszcze jedno. Podczas wydarzenia nie zostanie zaprezentowany Wiedźmin 4.

WitcherCon – Netflix i CD Projekt RED łączą siły

WitcherCon Netflix CD Projekt RED

Drugi sezon Wiedźmina powinien zadebiutować jeszcze w tym roku na Netflix, co z pewnością ucieszy wielu fanów pierwszej odsłony. Produkcja zaliczyła już kilka sporych opóźnień, ale wygląda na to, że najgorsze już za twórcami. Teraz można tylko czekać na pierwszy zwiastun i więcej szczegółów. Niewykluczone, że część z nich poznamy właśnie podczas WitcherCon. Wydarzenie wystartuje 9 lipca, a będzie je można oglądać na YouTube oraz Twitch. Pierwsza część transmisji zacznie się 9 lipca o godzinie 19.00, a druga 10 lipca o godzinie 03.00 (w nocy). Czego możemy się spodziewać po WitcherCon? Tak Netflix opisuje w punktach swoje wydarzenie.

  • Interaktywne panele z udziałem osób, które powołały do życia Wiedźmina w grze i na ekranie.
  • Najnowsze informacje, materiały zza kulis i niepublikowane wcześniej informacje dotyczące całej serii Wiedźmin.
  • Możliwość przyjrzenia się z bliska procesowi tworzenia i produkcji gier CD PROJEKT RED, w tym nadchodzącej gry na urządzenia mobilne The Witcher: Monster Slayer. Prezentacje dotyczące komiksów i sprzętu dla fanów, a także serialu Netflix Wiedźmin oraz licencjonowanych produktów i filmu anime Wiedźmin: Zmora Wilka
  • Analizy ekspertów dotyczące tradycji, legend, potworów i genezy Kontynentu.

Zobacz też: Ratchet & Clank: Rift Apart – pierwsze wrażenia z nowego hitu na PS5.

Cóż, to może być całkiem interesujące wydarzenie, a już na pewno dla fanów serialu, książki oraz gry. Wygląda na to, że wokół Wiedźmina będzie się teraz działo całkiem sporo.

Źródło: Netflix informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy