Messenger nowości

Messenger – nowe motywy i szybkie odpowiedzi, czyli garść nowości

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Messenger doczekał się kilku nowości, a wśród nich pojawiły się trzy nowe motywy dla czatów. Do tego doszła także funkcja pozwalająca na szybkie odpowiedzi do materiałów wideo, co może pozwolić użytkownikom na wygodniejsze oraz szybsze odpisywanie. Nowości będą stopniowo wdrażane na Androidzie oraz iOS, ale zapewne część z korzystających z komunikatora ma je już u siebie.

Messenger – nowe motywy dla czatów

Facebook nowe motywy nowości

Facebook poinformował, że w jego komunikatorze pojawiły się właśnie nowe motywy. Te pozwolą ożywić trochę okno konwersacji, jeżeli ktoś uważa, że takiego ożywienia potrzebuje. W komunikatorze pojawiły się trzy nowe motywy, do których znajdzie się dostęp już w ustawieniach konkretnego czatu. Jeden z motywów może się spodobać miłośnikom marki Szybcy i Wściekli.

  • Olivia Rodrigo – motyw, który został stworzony dla fanów amerykańskiej piosenkarki. Ta wydała ostatnio album Sour, więc to dobra chwila dla nowego wyglądu czatu.
  • World Oceans Day – motyw poświęcony Światowemu Dniu Oceanów, który był obchodzony 8 czerwca.
  • F9 – coś dla fanów filmów oraz motoryzacji, czyli motyw nawiązujący do dziewiątej części sagi Szybcy i wściekli, która ma pojawić się niedługo w kinach. Warto dodać, że pierwszy film z cyklu pojawił się dwadzieścia lat temu.

Zobacz też: Ratchet & Clank: Rift Apart na PS5 – poznajcie nasze pierwsze wrażenia.

Szybkie odpowiedzi na Messengerze

Messenger pasek szybkich odpowiedzi

Kolejna nowość w Messengerze to pasek szybkiej odpowiedzi, który połączony jest z multimediami. Teraz kiedy ktoś prześle nam film lub zdjęcie, będzie można na nie odpisać bez wychodzenia z powiększonego pliku. Trzeba tylko dotknąć otwartego już pliku i można odpisywać. Mała rzecz, a może ułatwić życie, choć jeszcze nie jest dostępna u każdego użytkownika.  Amerykanie będą mogli korzystać także z kolejnej nowości, a konkretniej z kodów QR i linków do płatności przez Facebook Pay. U nas na to ostatnie nie ma co liczyć, a przynajmniej nie w najbliższej przyszłości.

Źródło: Facebook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy