Play logo

Play na kartę – teraz dwa raz więcej Internetu i nowy pakiet SOLO XXL

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Oferta Play na kartę doczekała się ciekawej promocji. Teraz użytkownicy fioletowego operatora mogą liczyć na dwa razy więcej Internetu, czyli GB. Ważne jest jednak tutaj to, by doładowanie, które ma to zapewnić, należy zrobić przez aplikację operatora – Play24. Do tego pojawiła się nowa opcja pakietu, która charakteryzuje się dużą paczką dany. Oto szczegóły nowej oferty Play na kartę.

Play na kartę – dwa razy więcej GB

Play na kartę GB oferty

Teraz oferta Play na kartę staje się atrakcyjniejsza, ale pod warunkiem, że skorzysta się z doładowania konta przez aplikację Play24. Wtedy dostaje się dwa razy więcej GB. Takie podwojone pakiety są możliwe wtedy, gdy konto zostało zasilone w ciągu ostatnich 30 dni dowolną kwotą. Pakiety są też automatycznie odnawiane co miesiąc, jeżeli ma się na koncie odpowiednie środki. Tak prezentują się warianty pakietów z podwojonymi GB.

  • Pakiet SOLO L w cenie 30 zł użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i aż 30 GB miesięcznie;
  • SOLO XL – za 35 zł zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz internet bez limitu GB, w tym 40 GB z pełną prędkością z dostępem do technologii 5G;
  • Pakiet dla Ukrainy za 35zł oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Polsce dodatkowo zapewnia 1000 minut na Ukrainę (do sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell) oraz 30 GB danych.

Zobacz też: Teraz Control można mieć za darmo na PC.

Play SOLO XXL (XL Next) – nowy pakiet danych

Play wprowadza także cykliczny pakiet SOLO XXL, który wyceniono na 40 zł miesięcznie. Pakiet zawiera nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y, a także Internet bez limitu GB (w tym 25 GB internetu z pełną prędkością) i dostępem do 5G. Korzystając z doładowania w aplikacji Play24, użytkownicy otrzymują podwójny pakiet internetu – 50 GB z pełną prędkością.

Nowe pakiety w Internet na Kartę 2.0 w Play

Klienci tej oferty mogą aktywować także nowe podwójne pakiety GB w pakietach internetowych po doładowaniu konta przez aplikację Play24. Regulaminy i szczegóły nowych ofert znajdziecie też na stronie Play.

  • Dzień bez limitu GB za 5 zł – internet bez limitu GB (20 GB z pełną prędkością) – jednorazowy na 24 godziny,
  • Tydzień bez limitu GB za 20 zł – internet bez limitu GB (60 GB z pełną prędkością – jednorazowy na 7 dni,
  • Miesiąc bez limitu GB za 50 zł – internet bez limitu GB (200 GB z pełną prędkością) i dostępem do 5G – jednorazowy na miesiąc lub cykliczny

Źródło: Play informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy