gdzie jest dziecko t-mobile

Bezpłatny pakiet 10 GB dla tych, którzy są w T-Mobile – jak aktywować?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile proponuje swoim klientom aktywację bezpłatnego pakietu 10 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays. Tym razem megentowy operator przewidział znacznie dłuższy okres czasu na aktywację bonusu, niż zazwyczaj.

Jak aktywować 10 GB internetu w T-Mobile?

T-Mobile to sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski. Rozpoczynają się właśnie Mistrzostwa Europy, więc operator proponuje aktywację bezpłatnego pakietu 10 GB internetu, który pozwoli na śledzenie poczynań polskich piłkarzy. W praktyce jeśli piłka kogoś nie interesuje, to oczywiście może wykorzystać pakiet na cokolwiek innego.

Tym razem czas na aktywację pakietu jest wyjątkowo długi. Rozpoczyna się jutro (11.06.2021) i nie trwa do końca weekendu, tylko aż do 23 czerwca. Właśnie wtedy polscy piłkarze rozegrają ostatnie spotkanie w fazie grupowej mistrzostw. Jak aktywować bonusowe 10 GB? Tradycyjnie można to zrobić poprzez aplikację Mój T-Mobile. Inne rozwiązanie to wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Magentowy operator przyzna bonus w ciągu 72 godzin.

Czytaj także: Elektronika, urządzenia i gadżety na Dzień Ojca – nasze pomysły na prezent

Osoby posiadające ofertę typu MIX lub na kartę mogą korzystać z promocyjnego internetu przez 7 dni. Klienci T-Mobile z abonamentem mają czas na wykorzystanie bonusu do końca okresu rozliczeniowego. Każda osoba z numerem u magentowego operatora może skorzystać z promocji tylko raz.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy