T-Mobile proponuje swoim klientom aktywację bezpłatnego pakietu 10 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays. Tym razem megentowy operator przewidział znacznie dłuższy okres czasu na aktywację bonusu, niż zazwyczaj.

Jak aktywować 10 GB internetu w T-Mobile?

T-Mobile to sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski. Rozpoczynają się właśnie Mistrzostwa Europy, więc operator proponuje aktywację bezpłatnego pakietu 10 GB internetu, który pozwoli na śledzenie poczynań polskich piłkarzy. W praktyce jeśli piłka kogoś nie interesuje, to oczywiście może wykorzystać pakiet na cokolwiek innego.

Tym razem czas na aktywację pakietu jest wyjątkowo długi. Rozpoczyna się jutro (11.06.2021) i nie trwa do końca weekendu, tylko aż do 23 czerwca. Właśnie wtedy polscy piłkarze rozegrają ostatnie spotkanie w fazie grupowej mistrzostw. Jak aktywować bonusowe 10 GB? Tradycyjnie można to zrobić poprzez aplikację Mój T-Mobile. Inne rozwiązanie to wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Magentowy operator przyzna bonus w ciągu 72 godzin.

Czytaj także: Elektronika, urządzenia i gadżety na Dzień Ojca – nasze pomysły na prezent

Osoby posiadające ofertę typu MIX lub na kartę mogą korzystać z promocyjnego internetu przez 7 dni. Klienci T-Mobile z abonamentem mają czas na wykorzystanie bonusu do końca okresu rozliczeniowego. Każda osoba z numerem u magentowego operatora może skorzystać z promocji tylko raz.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.