Plus ogłosił dziś quiz dotyczący kwestii 5G. Warto wziąć w nim udział, ponieważ za udzielenie prawidłowych odpowiedzi operator rozdaje 10 GB internetu, które są ważne aż przez miesiąc. Zabawa potrwa do końca lipca.

Plus i Quiz o 5G

Plus chce poszerzyć wiedzę swoich klientów na temat 5G, stąd też quiz poświęcony właśnie tej kwestii. Promocja „Quiz 5G” jest dostępna dla klientów Plusa i Plusha, a mogą wziąć w niej udział użytkownicy wszystkich rodzajów ofert dla klientów indywidualnych oraz SOHO – wyjaśnia operator.

Żeby wziąć udział w zabawie, należy wejść na jedną ze stron konkursowych:

Quiz składa się z trzech losowo wybranych pytań. Jeśli odpowiemy na nie poprawnie, otrzymamy pakiet 10 GB internetu, którego ważność wynosi 30 dni. Promocyjne GB można aktywować tylko raz i można korzystać z nich w roamingu międzynarodowym. Promocja potrwa do 31 lipca. Szczegółowe informacje na jej temat można znaleźć na podlinkowanych stronach Plusa i Plusha.

Czytaj także: Spotify uruchamia Radar Polska, by wspierać młodych i utalentowanych artystów

Promocję z darmowym internetem ogłosiło też Orange. Po meczu Polska – Islandia pomarańczowy operator ogłosił, że jego klienci mogą aktywować bezpłatne 2 GB. Ma to związek z liczbą goli zdobytych przez Polaków.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.