Orange 2 GB po meczu

2 GB internetu za darmo dla tych, którzy są w Orange

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Jeśli jesteście w Orange, możecie aktywować bezpłatny pakiet 2 GB internetu. Pomarańczowy operator ogłosił promocję po piłkarskim meczu Polska – Islandia. Trzeba się jednak pośpieszyć, bo oferta wkrótce wygaśnie.

Jak zgarnąć bezpłatne 2 GB od Orange?

Orange 2 GB

Przy okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski Orange często organizuje promocje, w których można zyskać darmowy pakiet internetu. Zazwyczaj liczba gigabajtów zależy od wyniku spotkania lub od liczby goli strzelonych przez Polaków. Tak też jest tym razem – Polacy strzelili 2 gole, więc klienci pomarańczowego operatora mogą aktywować 2 GB.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba wysłać SMS-a o treści HUSAVIK pod numer 233 (opłata za wysłanie wiadomości zgodna z cennikiem, maksymalnie 20 gr). Użytkownicy Orange Flex kod HUSAVIK mogą wpisać w aplikacji, w zakładce kody promocyjne. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden pakiet 2 GB. Promocyjny internet jest ważny przez 3 dni od jego aktywacji i można z niego korzystać tylko na terenie Polski.

Czytaj także: Nvidia wie, że bez błogosławieństwa Chin nie ma szans na przejęcie ARM – i tu jest problem…

Czas na aktywację pakietu upływa za kilka godzin, więc warto się pośpieszyć. Dla wnikliwych – Husavik to rybackie miasto położone na północnym wybrzeżu Islandii. Polska grała z Islandią, więc Orange wybrało na kod aktywujący pakiet właśnie takie hasło.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy