vplus

 

W obecnych czasach smartfony są wszędzie. Ma je prawie każdy od kilkuletniego dziecka po nawet emerytów. Ich rozwój znacząco przyspieszył i za stosunkowo nieduże pieniądze, możemy kupić wydajne urządzenia nadające się do wygodnej pracy.

 

Patrząc na prezentowane obecnie modele, zdawałoby się, że producenci smartfonów w końcu zapomnieli o budżetowych urządzeniach. Jednak Samsung nie zawodzi swoich fanów i prezentuje model Galaxy V Plus.

 

Galaxy v+

 

Specyfikacja urządzenia za 82 dolary nie zachwyca. Posiada on dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz, 512 MB pamięci RAM, 2 GB pamięci wbudowanej, cztero-calowy ekran WVGA. Nie zabrakło slotu na karty microSD. Do robienia zdjęć służy główny aparat o rozdzielczości 3 MPx, a do wideo rozmów przednia kamera VGA. Dodatkowo Galaxy V Plus obsłuży dwie karty sim.

 

V+

 

Smartfon obsługuje 3G, GPS z AGPS, Bluetooth czt Wi-Fi. Energii dostarcza bateria z zawrotną pojemnością 1500 mAh. Nad całością czuwa Android 4.4 Kitkat.

 

Nasuwa się jedno pytanie. Czy w tych czasach takie urządzenia są jeszcze potrzebne? Takie wyposażenie nie zapewni komfortowej pracy ze smartfonem.

 

Źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski