vivo bezpłatna naprawa ekranu

Bezpłatna naprawa ekranu smartfona od vivo – kto może skorzystać?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Firma vivo ma coś dla osób, które uszkodziły wyświetlacz w swoim smartfonie – to bezpłatna naprawa ekranu. Co istotne, oferta obejmuje wszystkie smartfony vivo, a nie tylko wybrane modele. Wiemy już, kto dokładnie może skorzystać z propozycji firmy.

Bezpłatna naprawa ekranu od vivo – szczegóły

Propozycja vivo obejmuje wszystkie smartfony marki kupione od 1 czerwca 2021 do 31 sierpnia 2021. Nawet te, które dopiero w przyszłości pojawią się na rynku. Z bezpłatnej naprawy wyświetlacza można skorzystać tylko raz, a czas na to wynosi trzy miesiące od daty zakupu. Skorzystają więc głównie pechowcy, którym zdarza się np. upuścić telefon na ziemię niedługo po jego nabyciu.

Co istotne, żeby móc skorzystać z darmowej naprawy ekranu, smartfon musi zostać kupiony w autoryzowanym kanale sprzedaży. Vivo akceptuje telefony nabyte w sklepach Media Expert, MediaMarkt, RTV EURO AGD oraz x-kom, a także od operatora Play. Żeby skorzystać z gwarancji naprawy wyświetlacza, wystarczy przekazać telefon do autoryzowanego serwisu vivo. Jest nim Cyfrowe Centrum Serwisowe.

Czytaj także: Wielkie zamieszanie w dziale procesorów Xiaomi – firma przygotowuje się do zmian

Naprawę można zlecić przez internet, dołączając kopię faktury lub dowodu zakupu. Vivo zapewnia, że klienci mogą liczyć na szybką i darmową obsługę serwisową door-to-door na terenie całej Polski.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy