Samsung nie zaktualizuje Galaxy Note 2 oraz Galaxy S3 do Lollipopa – przynajmniej w Wielkiej Brytanii

Newsy

galaxy_note_2-img_12-web

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung od początku roku miesza się w zeznaniach jeśli chodzi o aktualizacje ich smartfonów do Androida 5.0 Lillipop. Jakby nie patrzeć to Koreańczycy całkiem sprawnie radzą sobie z wydawaniem kolejnych to uaktualnień na różne urządzenia. Niemniej jednak danie nadziei użytkownikom starszych topowych modeli nie może zostać zapomniane.

 

Oczywiście mam na myśli typowego phableta sprzed kilku lat, więc tytułowego Note’a 2. Na początku rok dowiedzieliśmy sie od polskiego dystrybutora, że ten smartfon otrzyma Lollipopa w bliżej nieokreślonym terminie. Do tej pory nie doczekaliśmy się wprowadzenia tego uaktualnienia, ale dostaliśmy potwierdzenie w innych krajach, że Samsung ma zamiar udostępnić Lizaka dla Note’a 2. Jednak oddział z Wielkiej Brytanii przypomina o jeszcze jednej rzeczy. Na Twitterze poznaliśmy odpowiedź, że zarówno Galaxy Note 2 jak i Galaxy S3 nie mają co liczyć na Lollipopa. Przynajmniej w tej dystrybucji. W tym tkwi właśnie problem. Najprawdopodobniej Koreańczycy podzielą różne państwa na te, które otrzymają Lizaka i te, które mogą tylko o nim pomarzyć.

 

Nie jest to dobra informacja zarówno dla rodaków na Wyspach jak i dla osób posiadających te smartfony właśnie z dystrybucji z Wielkiej Brytanii. Macie jeszcze nadzieję, że Note 2 otrzyma Lizaka?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x