galaxy_note_2-img_12-web

 

Samsung od początku roku miesza się w zeznaniach jeśli chodzi o aktualizacje ich smartfonów do Androida 5.0 Lillipop. Jakby nie patrzeć to Koreańczycy całkiem sprawnie radzą sobie z wydawaniem kolejnych to uaktualnień na różne urządzenia. Niemniej jednak danie nadziei użytkownikom starszych topowych modeli nie może zostać zapomniane.

 

Oczywiście mam na myśli typowego phableta sprzed kilku lat, więc tytułowego Note’a 2. Na początku rok dowiedzieliśmy sie od polskiego dystrybutora, że ten smartfon otrzyma Lollipopa w bliżej nieokreślonym terminie. Do tej pory nie doczekaliśmy się wprowadzenia tego uaktualnienia, ale dostaliśmy potwierdzenie w innych krajach, że Samsung ma zamiar udostępnić Lizaka dla Note’a 2. Jednak oddział z Wielkiej Brytanii przypomina o jeszcze jednej rzeczy. Na Twitterze poznaliśmy odpowiedź, że zarówno Galaxy Note 2 jak i Galaxy S3 nie mają co liczyć na Lollipopa. Przynajmniej w tej dystrybucji. W tym tkwi właśnie problem. Najprawdopodobniej Koreańczycy podzielą różne państwa na te, które otrzymają Lizaka i te, które mogą tylko o nim pomarzyć.

 

Nie jest to dobra informacja zarówno dla rodaków na Wyspach jak i dla osób posiadających te smartfony właśnie z dystrybucji z Wielkiej Brytanii. Macie jeszcze nadzieję, że Note 2 otrzyma Lizaka?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.