ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Allegro przewidywany termin dostawy

Zakupy z bezpłatną dostawą Allegro Smart mogą być większe, niż dotychczas

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Użytkownicy Allegro, którzy posiadają pakiet Smart, od dziś mogą robić większe zakupy z bezpłatną dostawą. Popularna platforma sprzedażowa zwiększyła obowiązujące limity. Niestety nie potrwa to wiecznie.

Większe zakupy z bezpłatną dostawą Allegro Smart

większe zakupy allegro smart

Główną zaletą pakietu Allegro Smart jest brak opłat za wysyłkę w przypadku znacznej części ofert. Opłacamy tylko abonament raz na miesiąc lub rok, a potem zamawiamy tyle, ile chcemy. Nie każdy jednak wie, że darmowa dostawa towarów jest objęta pewnymi limitami i nie chodzi tu tylko o to, że wartość zakupionych produktów u jednego sprzedawcy musi wynieść min. 40 zł.

Dotychczas z bezpłatnej dostawy Allegro Smart można było skorzystać, jeśli koszty wysyłki u jednego sprzedającego nie przekroczyły 40 zł. Jeśli zamawialiśmy więc np. 6 przedmiotów o tak dużych gabarytach, że każdy z nich musiał zostać nadany w osobnej przesyłce, a koszt dostawy z cennika sprzedającego wynosił 12,99 zł, nie mogliśmy skorzystać z darmowej dostawy Allegro Smart.

Czytaj także: Oto europejska cena i data globalnej premiery Realme GT 5G

Od dziś Allegro zwiększa jednak maksymalną dopuszczalną wartość kosztów dostawy, która pozwala na skorzystanie z wysyłki w ramach programu Smart. Nie jest to już 40, tylko 100 zł. Popularna platforma sprzedażowa ogłosiła, że zmiana będzie obowiązywać do 31 października tego roku.

źródło: Allegro

Sprawdź najnowsze wpisy