Zapowiadany od końca 2011 roku tablet z logiem koncernu z Mountain View prawdopodobnie nie ujrzy światła dziennego w terminie wcześniej zapowiadanym przez giganta. Eric Schmidt twierdził, że urządzenie trafi na rynek w ciągu najbliższych sześciu miesięcy i jak plotki głosiły premiera miała nastąpić w okolicach maja.

Niestety prawdopodobnie na ten dość wyczekiwany tablet będziemy musieli poczekać dłużej. Serwis The Verge informuje, że urządzenie będzie dostępne nie wcześniej niż w lipcu. Przesunięcie jest związane z próbą obniżenia kosztów produkcji poprzez nabycie podzespołów na korzystniejszych warunkach cenowych. Dzięki temu tablet będzie mógł konkurować zarówno z Amazonem, jak i producentami budżetowych modeli.

źródło: The Verge
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.