Pocophone f1 Polska cena

Pocophone F1 znowu kupisz w Polsce – niby okej, ale w sumie to po co?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Pocophone F1 można ponownie kupić w Polsce, a do swojej oferty wprowadził go Orange. Jeżeli więc komuś marzy się ten smartfon, to teraz ma okazję dostać go w swoje ręce. Jednak trudno go w tej chwili polecać, ponieważ na rynku sporo się zmieniło od premiery pierwszego POCO. Zresztą sama marka ma w swoim portfolio tyle konkurencyjnych produktów, że kupowanie pierwszej generacji mija się trochę z celem.

Pocophone F1 w Polsce – cena

Pocophone f1 Polska cena

Zacznijmy może od tego, jaka jest cena Pocophone F1 w Polsce. Orange życzy sobie za urządzenie 899 złotych. Można także skorzystać z oferty ratalnej (20×0%) jeżeli komuś bardzo zależy, a w tej chwili nie ma potrzebnych na zakup funduszy. Od dawna nie dało się kupić urządzenia w Polsce. POCO wprowadziło w tym czasie do naszego kraju kilka kolejnych modeli i o tym pierwszym trochę zapomniano. Nie ma w tym nic dziwnego, bo tak dzieje się z większością sprzętów. Jednak Pocophone F1 był swojego czasu wyjątkowym smartfonem.

W Polsce wyceniono go w 2018 roku na około 1500 złotych, ale oferował niemal topową specyfikację. Procesor Qualcomm Snapdragon 845 i 6 GB RAM robiło wrażenie, a szczególnie w tej półce cenowej. Teraz za 1500 złotych można już kupić o wiele lepsze sprzęty, a i do 900 złotych da się dostać coś ciekawego. Chociażby POCO X3 NFC, jak trafi się na promocję lub POCO X3 Pro. Nie mówiąc już o produktach z rodziny Redmi czy konkurencyjnego realme.

Zobacz też: Co już wiadomo o Samsung Galaxy Watch 4?

Trochę to dziwne, że Pocophone F1 ponownie trafia do sprzedaży, ale widocznie gdzieś znalazło się kilka egzemplarzy. Czy warto teraz inwestować w sprzęt? Nie bardzo, bo na rynku znajdziemy znacznie ciekawsze smartfony w porównywalnych cenach. Oczywiście, jeżeli ktoś jest wielkim fanem marki i koniecznie potrzebuje tego modelu, to nie będziemy zniechęcać. Lepiej się jednak pośpieszyć z zakupem, bo nie wiadomo, ile egzemplarzy trafiło do ponownej sprzedaży.

Źródło: Orange / GSM Maniak

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy