Realme GT 5G

Oto europejska cena i data globalnej premiery Realme GT 5G

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Realme to bardzo lubiana marka, którą wielu ceni sobie za świetny stosunek jakości do ceny. W marcu producent zaprezentował światu Realme GT 5G, czyli flagowy smartfon skrojony dla graczy. Z kolei kilka dni temu wyszło na jaw, że sprzęt zmierza do Polski. Dziś poznaliśmy kolejne brakujące elementy układanki, a mianowicie europejską cenę Realme GT 5G oraz datę globalnej premiery. Jest ciekawie!

Europejska cena Realme GT 5G i data globalnej premiery

realme GT 5G
realme GT 5G

Realme GT 5G to flagowiec z krwi i kości. Sercem smartfona jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 888 wspierany przez nawet 12 GB RAM-u i 256 GB pamięci wbudowanej. Sprzęt powstał z myślą o graczach, którzy nie lubią chodzić na kompromisy. Teraz Realme poinformowało, że w Europie za wymienioną konfigurację zapłacimy 550 euro, czyli ok. 2450 złotych. Nie da się ukryć, że nie jest to zbyt wygórowana cena jak za sprzęt o takiej mocy.

Zobacz także: Premiera Realme C25s. Budżetowiec z baterią, która wystarczy na długo

Jeśli chodzi o datę globalnej premiery Realme GT 5G, to odbędzie się ona dokładnie za tydzień, w przyszły wtorek – 15 czerwca. Konferencja będzie transmitowana na żywo w serwisie YouTube, o tutaj. O omawianym modelu wiemy już prawie wszystko. Brakuje nam jedynie polskiej ceny, ale znając życie – poznamy ją już na dniach. Ciężko jednak powiedzieć, czy będzie ona tak atrakcyjna, jak w przypadku przeliczenia euro na złotówki w stosunku 1:1. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na dalsze informacje od Realme. Planujecie kupić ten smartfon? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy