sony-xperia-z3-plus-press-renders-6-710x473

 

Tegoroczna Xperia Z3+ to niejaka przejściówka pomiędzy Z3, a jej następcą. Jednak nie spodziewamy się, że model, który najprawdopodobniej zostanie przedstawiony jako Z5 szybko pojawi się w świetle lamp redaktorów. Okazuje się, że najprawdopodobniej ujrzymy tego smartfona szybciej niż nam się wydaje.

 

Sony teoretycznie powiedziało, że to koniec z stworzeniem półrocznych flagowych smartfonów. Jednak ujawnione informacje przeczą temu. Do Sieci trafiły dane pokazujące Xperię Z5 pod kątem specyfikacji i przy okazji terminu prezentacji. Tym samym zacznijmy od tego pierwszego zagadnienia:

 

  • układ Snapdragon 820;
  • 4 GB RAM;
  • aparat 21 MPx IMX230;
  • czytnik linii papilarnych;
  • akumulator o pojemności 4500 mAh;
  • USB typu C.

 

Dodatkowo najprawdopodobniej zostanie odmieniony design, ale nie jest powiedziane jak bardzo. Co ciekawe, nowe plotki potwierdzają się z tymi z kwietnia kiedy to do Sieci trafił zestaw nowych urządzeń, wśród których znalazły się także modele Compact oraz Ultra.

 

Skoro wciąż mamy do czynienia z półroczną ważnością smartfonów to termin prezentacji nie może być inny jak targi IFA w Berlinie, które odbędą się we wrześniu. Poznamy na nich także najprawdopodobniej Samsunga Galaxy Note 5, ale Japończycy – jeśli wszystko się sprawdzi – również mogą zaskoczyć. Patrząc na ostatnie lata Sony, wierzycie w powyższe plotki?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.