OnePlus Watch Cobalt Edition

OnePlus Watch Cobalt Edition trafi jutro do Europy, ale kupisz go na… Instagramie

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

OnePlus Watch Cobalt Edition trafi do sprzedaży w Europie już jutro, czyli 7 czerwca. Nie pojawi się jednak w sklepie producenta, ale na Instagramie. Co więcej, nie będzie go można kupić tak po prostu, korzystając ze sklepu platformy. Przynajmniej nie od razu. Trzeba się będzie trochę napracować, by zasłużyć na możliwość zakupu limitowanej wersji smartwatcha.

Premiera OnePlus Watch Cobalt Edition – startuje sprzedaż w Europie

OnePlus Watch Cobalt Edition

Zegarek od OnePlus w specjalnej wersji został już wyceniony w Chinach, gdzie kosztuje około 930 złotych. Cena w Europie nie jest jeszcze znana, ale niedługo się to zmieni. Sprzęt pojawi się bowiem 7 czerwca na Instagramie. Mniej więcej, bo jego zakup nie będzie prostym zadaniem. OnePlus postanowił bowiem zorganizować specjalny program sprzedażowy na Instagramie, który dość mocno komplikuje cały proces. Jak to ma wyglądać?

OnePlus na swoich lokalnych stronach na Instagramie ma zamiar zorganizować „polowanie na kod zaproszeniowy”. To odbędzie się już jutro, a osoby, którym uda się zdobyć kod, będą mogły wziąć udział w serii specjalnych wirtualnych gier. To ma prowadzić do kolejnego etapu, gdzie zdobędzie się kod na zakup urządzenia w limitowanej edycji. Całe wydarzenie będzie miało swoją kontynuację 17 czerwca. I tego dnia, użytkownicy będą mieli jedną godzinę na znalezienie ukrytego linku do strony internetowej na Instagramie OnePlus, by kupić OnePlus Watch Cobalt Edition na stronie producenta.

Zobacz też: Fosill nie będzie aktualizował smartwatchy do Wear.

Brzmi skomplikowanie? Trochę tak, bo wymaga sporo zachodu, jeżeli ktoś chce kupić zegarek w specjalnej wersji. Owszem, mówimy tutaj o urządzeniu, które ma być wyjątkowe, a całe wydarzenie ma to tylko podkreślić. Czy komuś będzie się chciało w to „bawić”, by zdobyć smartwatcha? Trudno ocenić, ale jest to przynajmniej coś nowego. Kanał marki na Instgramie znajdziecie TUTAJ, a TUTAJ jest wersję globalną.

Źródło: OnePlus informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy