GoClever Tab A73 – tablet z Biedronki

Cezary Zapała 2012-04-05

Do sklepów należących do sieci Biedronka trafił tablet firmy GoClever za niewiarygodnie niską cenę – 369 złotych.

Model TAB A73 posiada 7 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli z funkcją multi-touch, procesor o taktowaniu 1 Ghz (ARM Cortex A8), układ graficzny ARM Mali-400MP1 oraz 4 GB pamięci flash i 512 MB pamięci RAM. Urządzeniem steruje Android 2.3.4 (w wersji czystej – bez nakładek producenta) wraz z obietnicą aktualizacji do ICS.

Tablet podobno rozchodzi się jak świeże bułeczki i w niektórych sklepach już nie można go zdobyć. Część nabywców twierdzi, że urządzenie wydaje się bardzo delikatne (obudowa jest plastikowa). Ponadto w sieci padają opinie, jakoby zamontowana pamięć była o połowę mniejsza od deklarowanej na pudełku.

Co myślicie o tej propozycji? Moim zdaniem cena jest niezwykle kusząca jak na tablet, który ma się doczekać Androida 4.0, a gabarytami przypomina pierwszego Samsunga Galaxy Tab.

źródło: Biedronka, Wykop


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

x