Screen-Shot-2015-07-03-at-4.44.00-PM-840x523

 
Chiński producent zaprezentował nam swoje nowe urządzenie wcześniej niż się spodziewaliśmy. Model Mirror 5s urzeka przede wszystkim swoim wzornictwem i charakterystycznym, kryształowym wzorem z tyłu urządzenia.

 
Specyfikacja smartfona prezentuje się całkiem zadowalająco, szczególnie jeśli szukamy czegoś ze średniej lub nawet niższej półki. Na froncie urządzenia ujrzymy 5-calowy ekran o rozdzielczości 720p. Nie jest to zbyt wiele, ale dzięki temu otrzymujemy kompaktowe wymiary. We wnętrzu znajdziemy Snapdragona 410, czyli jednostkę obecną w bardzo wielu tańszych urządzeniach. W porównaniu do konkurencji 5s posiada więcej, bo aż 2 GB pamięci operacyjnej co z pewnością poprawi komfort korzystania ze smartfona.

 
5s oferuje też 16 GB pamięci wewnętrznej, slot na microSD, 8 Mpx aparat, akumulator o pojemności 2420 mAh oraz LTE i Dual SIM. W momencie premiery smartfon będzie pracował na Androidzie w wersji 5.1. Z pewnością nazwa jak i wygląd urządzenia nie są przypadkowe. Widać niemałe podobieństwo do konkurencji w postaci iPhone’ów, ale jest to częsta praktyka stosowana przez mniej znanych producentów. Czy 5s zaoferuje coś więcej niż tylko niezwykły design?

 

Screen-Shot-2015-07-03-at-4.47.13-PM

Źródło: OPPO

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik