Google Pixel Buds A-Series

Google Pixel Buds A-Series – jest niespodziewanie… tanio

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Google wprowadził nową wersję swoich słuchawek bezprzewodowych Pixel Buds, a dokładniej Pixel Buds A-Series. Tym razem jest jednak niemal dwukrotnie taniej, ponieważ cena spadła ze 179 USD do 99 USD. Oczywiście nie obyło się to bez konsekwencji dla samego urządzenia. To jest dedykowane dla osób, które są gotowe zrezygnować z kilku funkcji premium, takich jak aktywna redukcja szumów i bezprzewodowe ładowanie.

Google Pixel Buds A-Series

Google Pixel Buds A-Series

Nowe słuchawki Pixel Buds serii A są wyposażone w 12-milimetrowe przetworniki dynamiczne z opcjonalną funkcją podbicia basów i adaptacyjnym dźwiękiem, który może automatycznie zwiększać lub zmniejszać głośność w zależności od otoczenia. Znajdują się one wewnątrz obudów wyposażonych w łuk stabilizujący. Dodatkowo oferują one przestrzenne otwory wentylacyjne, aby zapobiec uczuciu zatkanego ucha. Podobnie jak oryginalne Pixel Buds, nowy model Series-A wykorzystuje technologię kształtowania wiązki mikrofonów, aby ograniczyć hałas w tle podczas rozmów głosowych, a także ma wbudowanego Asystenta Google, który pomaga w obsłudze bez użycia rąk.

Zobacz też: T-Mobile z niespodzianką dla fanów piłkarskiej reprezentacji

Żywotność baterii oceniana jest na pięć godzin słuchania na jednym ładowaniu lub do 24 godzin przy korzystaniu z etui do ładowania. Google zauważa, że szybkie 15-minutowe ładowanie w etui może zapewnić do trzech godzin słuchania. Jeśli zaś chodzi o warunki atomsferyczne, to słuchawki spełniają normę IPx4, chociaż producent małym drukiem zaznaczył, że wodoodporność nie jest stanem trwałym i może być naruszona przez normalne zużycie, naprawy lub demontażu. Słuchawki te kosztują 99 USD, czyli około 370 PLN, i są dostępne w przedsprzedaży jedynie w USA i Kanadzie. Ich wysyłka rozpocznie się 17 czerwca.

Źródło: Google

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy