z3d20

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Kilka dni temu Łukasz prezentował Wam recenzje najnowszego smartfona ze stajni Sony, czyli Xperii Z3+. Już w pierwszych dniach sprzedaży użytkownicy narzekali na mocne nagrzewanie się urządzenia. Na szczęście Sony nie szlo w zaparte, firma potwierdziła taki błąd i obiecała go naprawić. Jak widać Snapdragon 810 sprawia producentom więcej kłopotów niż korzyści.

 

Od wczoraj użytkownicy nowego smartfona mogą pobrać aktualizacje 28.0.A.7.24. Plik o wadzę około 70 MB można pobrać bezpośrednio przez OTA jak i na komputerze. Jak donoszą źródła aktualizacja może naprawić problem ze zbyt mocnym nagrzewaniem się procesora, oraz aktualizuje system do wersji 5.0.2.

 

Xperia z3+ udpate

 

Niestety, ale bardzo prawdopodobne, że Sony naprawi problem zmniejszając taktowanie procesora i układu graficznego albo zaostrzając ustawienia thorttlingu.

 

Źródło: PhoneBunch

Arkadiusz Melerski