ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
philips hue aktualizacja

Duża aktualizacja aplikacji Philips Hue – co nowego?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Nowa aktualizacja Philips Hue wprowadza wiele nowości. Signify poinformowało, że aplikacja została przebudowana od podstaw. To już jej czwarta generacja – przyjrzyjmy się więc nieco bliżej.

Aktualizacja Philips Hue – szczegóły

Sterowanie światłami i ustawianie scen jest teraz możliwe bez przełączania się pomiędzy ekranami. Na głównym ekranie aplikacji znajdują się kafelki pozwalające na szybkie zarządzanie oświetleniem. Procedury znane z poprzednich wersji programu zastąpiły bardziej zaawansowane opcje dostosowywania światła. W dodatku aplikacja może teraz sprawdzać, czy ktoś jeszcze pozostał w domu. Dzięki temu w pomieszczeniach nie będzie ciemno, kiedy właściciel wyjdzie z domu, ale inne osoby w nim pozostaną.

Czwarta generacja aplikacji Hue to również ponad 100 różnego rodzaju usprawnień, które mają sprawić, że korzystanie z niej będzie łatwiejsze. Ustawienia oświetlenia, pomieszczeń i stref można zmieniać w każdej sekcji na stronie głównej. Nowe światło można dodać w zakładce Pokój, ale również w ustawieniach. Jest też izometryczny widok 2,5D pozwalający dokładnie określić położenie i wysokość świateł.

Czytaj także: HarmonyOS oficjalnie – jest też Huawei Watch 3 i pozwala na dużo więcej

Nowa wersja aplikacji Philips Hue jest dostępna w Google Play i App Store od czwartku. Signify już zapowiedziało kolejną nowość. Jeszcze tego lata ma pojawić się aktualizacja Philips Hue, która wprowadzi dynamiczne sceny, mające dawać unikalne efekty świetlne.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy