blackberry venice evan blass 2

 

BlackBerry z pewnością nie może powiedzieć, że się dobrze miewa od czasu popularyzacji Androida i iOSa. Tanie smartfonu, bardziej młodzieżowe zawładnęły rynkiem, a elegancka i biznesowa Jeżyna odeszła w cień. Niemnie jednak właściciele firmy mają pomysł na przywrócenie jej do życia.

 

Już pisaliśmy o modelu Venice, który ma być receptą na klęskę BlackBerry OS, a teraz pojawiły się pierwsze grafiki przedstawiające ten model. Ujawnił je nikt inny jak sam Evan Blass (tak, ten od @evleaks), o ile jeszcze o nim pamiętacie. Co ciekawe, razem z tymi grafikami pojawiły się również pewne wątpliwości. Na górze widzicie najświeższy render, ale zwróćcie uwagę też na poniższy:

 

blackberry venice evan blass

 

Fizyczna klawiatura QWERTY niczym w modelu Passport to coś na co wiele osób czeka, szczególnie w połączeniu z Androidem. Pozostała specyfikacja również prezentuje się całkiem ciekawie:

 

  • 5,4-calowy wyświetlacz QuadHD:
  • układ Snapdragon 808;
  • 3 GB RAM;
  • aparaty: 16 MPx i 5 MPx.

 

W takim razie czy to jest właśnie recepta na dolegliwości finansowe BlackBerry? Design zapowiada się ciekawie i nie można zapomnieć o dopracowaniu szczegółów, z których ta firma słynie. Czy Android nie zepsuje tego?

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.