motorola moto g power stylus play 2021

Motorola Moto G Stylus 5G coraz bliżej premiery – rysik wciąż ma sens?

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Na początku roku Motorola pokazała trójkę nowych modeli z serii Moto G, a wśród nich Moto G Stylus 2021. To kolejna generacja taniego smartfona, który mieści w swojej obudowie rysik. Wcześniejsze podejścia konkurencji do tego typu urządzenia musiały kończyć się niepowodzeniem, ale wiele wskazuje na to, że Motorola jest zadowolona z wyników sprzedaży. Świadczy o tym fakt, że teraz czekamy na Moto G Stylus 5G, który jest praktycznie gotowy do wprowadzenia na rynek. Założenia pozostały te samy, ale pojawił się nowy modem.

Motorola szykuje Moto G Stylus 5G – pierwowzór musiał się przyjąć

motorola moto g stylus 5g specyfikacja plotki

Motorola Moto G Stylus 5G może pochwalić się już między innymi certyfikatem Bluetooth SIG, który zdradza obecność modułu Bluetooth 5.1. Do tego osobny certyfikat ujawnia akumulator o pojemności 5000 mAh z ładowaniem o mocy 10 W. Tym samym rośnie akumulator o 1000 mAh względem Moto G Stylus (2021). Niemniej z nazwy dowiadujemy się o obecności 5G. Wsparcie dla sieci nowej generacji pojawia się za sprawą Snapdragona 480 5G (zamiast 678), który został ujawniony w GeekBench. Z tego też benchmarku dowiedzieliśmy się o obecności 6 GB RAM i Androida 11.

Przechodząc do plotek, Moto G Stylus 5G w kuluarach nazywa się Denver i zaoferuje poczwórny zestaw aparatów: 48 MPx, 8 MPx (szerokokątny), 5 MPx (makro) i 2 MPx (czujnik głębi). Za zdjęcia selfie ma odpowiadać matryca 16 MPx, która pojawi się w wycięciu 6,8-calowego wyświetlacza LCD (FullHD+). Z tego samego źródła poznajemy domniemany design urządzenia, który możecie podziwiać powyżej.

Zobacz też: Kajko i Kokosz w formie gry? Ta już zmierza na Nintendo Switch!

Teoretycznie premiera Moto G Stylus 5G może odbyć się w każdej chwili, więc miejcie oczy szeroko otwarte, jeżeli jesteście zainteresowani tym modelem. Nie wiadomo tylko jeszcze, czy Motorola zdecyduje się szybko wprowadzić go do Polski.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy