T-Mobile odzież reprezentacji

T-Mobile z niespodzianką dla fanów piłkarskiej reprezentacji

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile ma kolejną niespodziankę w ramach akcji Happy Fridays – tym razem jest to… zniżka na odzież piłkarskiej reprezentacji Polski. Jeśli macie numer u magentowego operatora i interesujecie się piłką nożną, być może zainteresuje was ta propozycja. Wyjaśniamy, jak z niej skorzystać.

Odzież reprezentacji taniej dla tych, którzy są w T-Mobile

Czerwiec to miesiąc, który rozpoczyna się dla naszej reprezentacji dwoma meczami towarzyskimi – z Rosją oraz Islandią. Potem polskich piłkarzy czeka Euro 2021. T-Mobile wykorzystuje ten fakt i idące za nim sportowe emocje, by zaproponować swoim klientom nietypowy bonus.

Elementy garderoby piłkarskiej reprezentacji Polski (m.in. koszulki, bluzy i spodenki) można zakupić z 15% rabatem w sklepie R-GOL.com. Rabat można odebrać od dzisiaj do 7 czerwca w aplikacji Mój T-Mobile. Alternatywna metoda to wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. Czas na zrobienie zakupów z wykorzystaniem rabatu jest do 10 czerwca.

Czytaj także: Nowa funkcja aplikacji mObywatel – skorzystają kierowcy

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni T-Mobile. Chodzi zarówno o osoby z abonamentem (taryfy T, T DATA, Rodzina), jak i o użytkowników ofert na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy) lub MIX (Frii Mix). Szczegółowe informacje o cyklicznej akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie internetowej magentowego operatora.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy