nexus 5 czytnik linii papilarnych lg google android m

 

W drodze mamy jeszcze wiele ciekawych smartfonów. Oprócz targów IFA, wyczekujemy również konferencji Google, na której ujrzymy nie tylko Androida M w całej swojej krasie, ale także nowe urządzenia z serii Nexus. Dotychczas niewiele zostało ujawnione na temat tej serii, pojawiały się nawet pogłoski, że zeszłoroczne modele będą ostatnimi.

 

Niemniejednak najbardziej aktualne dane przedstawiają dwa nowe smartfony, które mają być pocieszeniem za zbyt dużego dla wielu Nexusa 6 z zeszłego roku. Większy ma być produkcji chińskiej, Huawei, a mniejszy to powrót Nexusa 5 w wykonania LG. Tradycyjnie smartfony z serii Nexus bazują na flagowych modelach danej firmy i domyślaliśmy się, że tegoroczna edycja „5” będzie ściśle związana z G4. Według ujawnionych danych, LG i Google budują tego smartfona od podstaw. Oznacza to, że zarówno design jak i techniczna część Nexusa 5 może mieć zupełnie nowe rozwiązania. Możemy być pewni, że ujrzymy czytnik linii papilarnych czy tez USB typu C.

 

Nexus 5 z pewnością może być hitem w porównaniu do Nexusa 6 jeśli będzie kontynuował tradycje poprzednika połączone z tegorocznymi nowościami. Jednak czego Wy oczekujecie od tego smartfony oraz Google i LG?

 

 

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.