ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kartonowe gogle wirtualnej rzeczywistości za darmo od OnePlus – wszystko na premierę 1+2

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
oneplus cardboard google 1+1 1+2

Google w zeszłym roku pokazało gogle wirtualnej rzeczywistości dla każdego. Nie trzeba inwestować ogromnej ilości gotówki, aby przenieść się w inny świat. Nazwane jako Cardboard, kartonowe okulary nie stały się ogromnym hitem, ale edycja stworzona przez OnePlus już może pojawić się w każdym domu.

Wszystko za sprawą akcji promocyjnej związanej z nadchodzącą prezentacją smartfonu, który według wszelkich zapowiedzi może okazać się przełomowym zarówno dla firmy jak i dla mobilnego rynku. Niemniej jednak OnePlus chce sprawić, żeby fani byli jak najbliżej premiery smartfonu nazwanego Two i tym samym oferuje za darmo Google Cardboard widoczne na początku newsa. Jedyne za co należy zapłacić to koszt wysyłki do Polski. Zainteresowani kupnem muszą się spieszyć i złożyć zamówienie pod następującym linkiem:

Klik!

OnePlus zapowiada, że podczas prezentacji pojawi się kilka Easter Eggów, z którymi zapewne będzie związany jakiś konkurs.

W takim razie czego oczekujecie od OnePlus Two? Uważacie, że to smartfon godny uwagi i odniesie sukces, a nawet pobije wynik OnePlus One?

Sprawdź najnowsze wpisy