ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
dzień dziecka w cyfrowym polsacie

W Plusie i Cyfrowym Polsacie Dzień Dziecka potrwa cały miesiąc

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Dzień Dziecka tradycyjnie obchodzimy 1 czerwca – w Plusie i Cyfrowym Polsacie świętowanie potrwa jednak przez cały miesiąc. Najmłodsi skorzystają z kanałów dziecięcych dostępnych w otwartym oknie i mogą wziąć udział w konkursie. Dodatkowa propozycja jest kierowana do osób posiadających numer w sieci Plus.

Dzień Dziecka w Cyfrowym Polsacie i Plusie – szczegóły

Da Vinci, Nickelodeon, Nick Jr., NickToons, Cbeebies, Disney Channel i Disney Junior – te kanały są dostępne w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu do 30 czerwca. To oznacza, że mogą je oglądać również posiadacze tych pakietów, w których na co dzień wymienione programy nie są dostępne. Dodatkowo na stronie Cyfrowego Polsatu można znaleźć materiały dla dzieci z bohaterami bajek.

Klientów Plusa, którzy zalogują się swoim numerem telefonu na platformie Ipla, czeka bezpłatny pakiet IPLA PLUS. W nim też znajdują się kanały dla dzieci: Cbeebies, Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr., Nickelodeon, Nicktoons. Oprócz tego są seriale Zaplątani, Avatar: Legenda Aanga oraz Bajki z domku na drzewie.

Czytaj także: Oto nowe funkcje Microsoft Teams. Sporo świetnych nowości

Ostatnia atrakcja to konkurs Cyfrowego Polsatu i kanału Nickelodeon. Jednym z elementów zabawy jest zaprojektowanie bluzy, którą później będzie można wygrać. Co tydzień do zdobycia są elektryczna hulajnoga dziecięca, kask i bluza z nadrukiem wg. własnego projektu oraz 10 nagród pocieszenia (same bluzy).

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy