maxresdefault

 
LG G Flex 2 to smartfon, o którym nie mówi się zbyt wiele. Jest to sprzęt dosyć niszowy przez wzgląd na swoją nietypową budowę. Poniżej możecie zobaczyć filmik z ekstremalnego testu przeprowadzonego na tym urządzeniu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
G Flex zostaje upuszczony na twardą powierzchnię ekranem do dołu i kończy się to niezbyt dobrze. Wygięty ekran miał minimalizować kontakt z podłożem, ale w praktyce się to nie sprawdziło. Smartfon ucierpiał dosyć mocno, wydaje się, że nawet bardziej niż gdyby nie posiadał charakterystycznego wygięcia.

 
Gdyby tych tortur było za mało, Flex został jeszcze przejechany za pomocą 10-tonowego walca. Jak można się domyślić, ze smartfona nie zostało zbyt wiele. Czego nauczyliśmy się z tego filmiku? Jeśli mamy G Flexa 2 to musimy na niego uważać, bo w razie wypadku nie skończy się to dobrze. Warto zainwestować w dobre etui co w przypadku urządzenia z tej półki jest koniecznym wydatkiem.

 

 

Źródło: Youtube

Dawid Przewoźnik