Samsung Galaxy S2 wiecznie młody – CyanogenMod 12.1 potwierdza to w pełnej krasie

Newsy

samsung galaxy s2 cyanogenmod

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung Galaxy S2 uważany jest za jeden z najlepszych jak nie najlepszy smartfon tego producenta w historii. Ciężko było się do czegoś przyczepić w momencie premiery: świetny aparat, innowacyjny układ scalony, bardzo dobry wyświetlacz, a teraz jeszcze doskonałe nieoficjalne wsparcie.

 

Na stronie CyanogenMod pojawiło się właśnie oficjalne wydanie (nightly) przeznaczone na ten właśnie, 4-letni, model Samsunga. Dotychczas Galaxy S2 mógł oficjalnie korzystać z tej modyfikacji Androida, ale tylko w wersji KitKat, czyli CyanogenMod 11. Edycja oznaczona numerem 12 dostępna była już od dłuższego czasu i oficjalnie nigdy nie pojawiła się na Galaxy S2, ale autorzy właśnie przedstawili zmodyfikowanego Lollipopa opisanego już jako 12.1. Jest to wydanie Androida 5.1 i oczywiście nie gwarantuje maksymalnej optymalizacji, ale doskonale pokazuje, że Galaxy S2 jeszcze żyje i żyć będzie długo. Ważące 230 MB oprogramowanie dla i9100 już można pobrać z następującej strony:

 

Klik!

Wszystko wskazuje na to, że Galaxy S2 powtórzy sukces HTC HD2 i stanie się prawdziwą legendą, jeśli już nie można tego smartfonu tak nazwać. Jak wspominacie ten model? Czyżby Samsung powinien zatrudnić te same osoby, co tworzyły S2 przy planowaniu S7?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x