ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Design Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+ niemalże potwierdzony – czy to powód do zachwytu?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 edge plus edge+ note 5 case etui

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery kolejnej edycji najlepszego według wielu phableta ze stylusem w zestawie. Samsung przygotowuje już całą machinę marketingową, a my na spokojnie możemy podziwiać wszelki plotki oraz ujawniane szczegóły Galaxy Note 5, który najprawdopodobniej nie zaskoczy nas swoim wyglądem.

Czemu nas nie zaskoczy? To doskonale tłumaczy mój artykuł na temat designu urządzeń Samsunga, a teraz  kolejne przecieki do Sieci pokazują, że i ja się nie myliłem oraz poprzednie ujawnione grafiki zostały potwierdzone. Wszystko za sprawą kolejnego ujawnionego projektu etui, który możecie podziwiać na początku newsa. Jednak ujrzycie też na nim wersję case’a dla Samsunga Galaxy S6 Edge+, o którym wczoraj wspominałem. Sam smartfon również nie zaskoczy designem i będzie prezentował się następująco:

samsung galaxy s6 edge+ plus edge prototyp

„Wszystko na jedno kopyto”. Byleby dopasować podzespoły do takiej samej obudowy, którą gdzieniegdzie wydłużono, poszerzono, pogrubiono, ewentualnie w drugą stronę. Patrząc na Wasze komentarze domyślam się, że nie jesteście zadowoleni z takiego rozwoju, ale czy Note 5 mocno na tym ucierpi?

Kolejną zagadką jest to, co Samsung postanowi wyróżnić w tych smartfonach. Edge+ z pewnością nie będzie bardzo reklamowany, ale Note 5? Co Koreańczycy dodadzą, że stanie się wyjątkowy?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy