T-Mobile darmowe 9 GB

T-Mobile rozdaje darmowe GB – szybka piłka dla ofert na kartę

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

T-Mobile rozdaje darmowe GB, a konkretniej aż 9 GB. To nowa promocja dla posiadaczy oferty na kartę od operatora. Jednak czas na skorzystanie z promocji jest mocno ograniczony. Oferta obowiązuje bowiem od dziś do 2.06, więc lepiej się pośpieszyć, żeby potem nie żałować. Sama promocja powiązana jest z Robertem Lewandowskim, czyli piłkarzem będącym jednocześnie ambasadorem marki T-Mobile.

T-Mobile darmowe GB – jak odebrać?

T-Mobile darmowe 9 GB

Zacznijmy od tego, kto może skorzystać z nowej promocji i odebrać darmowe GB od T-Mobile. To mogą zrobić użytkownicy korzystający z tarfy: Go!, Frii, Nowy Tak Tak, Hot i Happy oraz Abonent Mix korzystający z taryfy Frii Mix. By otrzymać 9 GB za darmo od T-Mobile, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści GOL pod numer 80405 (oferta na kartę) lub 80404 (abonenci Mix). Dodatkowe GB będą aktywne przez 7 dni od momentu uruchomienia pakietu. Mają być wykorzystywane w pierwszej kolejności, czyli jeszcze przed pakietem podstawowym. Informację o aktywacji pakietu użytkownicy otrzymają w ciągu 24 godzin od wysłania SMS-a.

Kibice piłki nożnej odliczają już dni do oficjalnego rozpoczęcia EURO 2021. Zanim jednak to nastąpi, nasza reprezentacja rozegra dwa mecze towarzyskie – 1 czerwca z Rosją we Wrocławiu oraz 8 czerwca w Poznaniu z Islandią. W związku z tym chcemy dać naszym klientom bonusowy pakiet 9 GB, aby już teraz poczuli piłkarskie emocje i mogli kibicować Biało-Czerwonym, w tym naszemu ambasadorowi – Robertowi Lewandowskiemu. Po wielkim sukcesie w Bundeslidze, jakim było zdobycie 41 bramek w jednym sezonie i pobicie historycznego rekordu Gerda Muellera z sezonu 1971/72, będzie to pierwszy występ RL9 w barwach naszej reprezentacji.

T-Mobile informacja prasowa

Zobacz też: realme X7 Max 5G oficjalnie zaprezentowane.

To miło ze strony T-Mobile, że swoim klientom oferuje po raz kolejny darmowe GB. Warto skorzystać, bo 9 GB to całkiem sporo i przez kilka dni można „poszaleć” bez obaw o transmisję danych.

Źródło: T-Mobile informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy