ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
powerbank Xtorm Fuel XFS400

Poznajcie Xtorm Fuel XFS400 – powerbank, który jest kompatybilny z MagSafe

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Xtorm wprowadza na polski rynek powerbank Fuel XFS400. Urządzenie posiada wbudowane magnesy kompatybilne ze standardem MagSafe od firmy Apple. Nowym powerbankiem szczególnie mogą zainteresować się więc posiadacze iPhone’ów, ale nie tylko im jest dedykowany wprowadzony na rynek model.

Powerbank Xtorm Fuel XFS400 – najważniejsze informacje

Zaprezentowanym przez Xtorm powerbankiem możemy ładować inne urządzenia zarówno bezprzewodowo, jak i tradycyjnie przy użyciu kabla. Tę pierwszą metodę wykorzystamy w przypadku sprzętów, które obsługują standard Qi.

Specyfikacja Xtorm Fuel XFS400:

  • Pojemność: 5000 mAh
  • USB-C (służy zarówno do ładowania urządzeń z powerbanka, jak i do ładowania samego powerbanka)
  • Wymiary: 10,4 × 6,5 × 1,5 cm
  • Waga: 132 g

Producent twierdzi, że wbudowane w powerbank magnesy są w pełni kompatybilne z MagSafe. Zbliżamy model Fuel XFS400 do iPhone’a, a urządzenie od razu przywrze do obudowy telefonu i zacznie ładować akumulator. Magnesy są wystarczająco mocne, aby zapewnić stabilne połączenie powerbanka ze smartfonem i utrzymać go na miejscu podczas ładowania i używania telefonu – zapewnia Xtorm.

Czytaj także: realme X7 Max 5G oficjalnie zaprezentowany – ciekawe odświeżenie serii

Powerbank najlepiej radzi sobie wtedy, gdy iPhone nie jest umieszczony w żadnym pokrowcu lub gdy posiada etui obsługujące MagSafe. Cena nowego powerbanka Xtorm w naszym kraju to 189 zł. Dystrybucją zajmuje się firma K-Consult.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy