huawei mate 40 rs porsche edition

Dla kogo HarmonyOS? Poznaliśmy listę urządzeń Huawei, które mają dostać aktualizację

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Jeszcze dzisiaj informowałem Was o tym, że Huawei zapowiedział konferencję, na której mamy szansę poznać serię P50. Niemniej to nie będzie główne danie, bo samo wydarzenie ma być swego rodzaju początkiem przełomu dla HarmonyOS. System wyjdzie ze sfery testów i oprócz pierwszych urządzeń z nim, spodziewamy się, że firma omówi proces aktualizacji dotychczasowego sprzętu. Tak też prawdopodobnie będzie, bo w Sieci już pojawiła się lista, która omawia, kto może spodziewać się HarmonyOS. Nie jest ona najdłuższa, ale niewykluczone, że jeszcze będzie rozwijana.

HarmonyOS dla nowości, ale także w formie aktualizacji dla znanych urządzeń

huawei harmonyos lista aktualizacja

W najbliższą środę poznać mamy Huawei P50, flagowy tablet MatePad Pro 2, ale także smartwatcha Watch 3. Wszystkie te sprzęty ma łączyć HarmonyOS. Z racji, że firma ma ambitne plany i chce do końca roku pochwalić się 300 milionami urządzeń ze swoim systemem, to trzeba również zaktualizować dotychczasowe modele. W tym miejscu mówimy o serii Mate 40 (Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro+, Mate 40 RS), składanym Mate X2, rodzinie nova 8 (nova 8 i nova 8 pro) oraz tablecie MatePad Pro. Mowa jest, że wszystkie te urządzenia zaczną być aktualizowane tuż po czerwcowym wydarzeniu. Do tego wiele egzemplarzy w Chinach już jest gotowa do wyjęcia z pudełka z HarmonyOS na pokładzie.

Zobacz też: To koniec! Nasza Klasa zostanie zamknięta.

Naturalnie na tę chwilę ograniczamy się do chińskiego rynku, ale niewykluczone, że nie będziemy długo czekać na światową ekspansję. Niewykluczone, że Huawei zdradzi już pierwsze szczegóły 2 czerwca, więc bądźmy dobrej myśli.W końcu powyższe urządzenia mogą być wyłącznie tymi pierwszymi. Kolejna fala może objąć na przykład serię P40.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy