apple airpods 3 music hifi szczegoly

Nie kupuj teraz AirPodsów – poznaliśmy plany Apple

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Apple szykuje się już do udostępnienia nowego poziomu swojej usługi muzycznej. Firma ogłosiła już wymagania związane z Apple Music w bezstratnej jakości. Skoro zmiany w oprogramowaniu są już niemalże gotowe, to teraz trzeba dopasować sprzęt. Jest to o tyle istotne, że aktualnie żadne słuchawki firmy nie są gotowe na nową jakość muzyki. Dlatego gawiedź liczy po cichu na to, że AirPods 3 lub nowe AirPods Pro nadrobią zaległości w tej materii. Jednak słyszymy o tych akcesoriach od dawna, a kiedy w końcu zobaczymy je oficjalnie?

Apple AirPods 3 jeszcze w tym roku, ale na nowe AirPods Pro poczekamy dłużej

apple airpods 3 music hifi szczegoly

O AirPods 3 słyszeliśmy już naprawdę wiele. Zacznijmy od budowy, która ma nawiązywać do znanych nam AirPods Pro, choć nadal konstrukcja pozostanie douszna. Niemniej pochylona wkładka ma zostać połączona z krótszym trzonkiem. Jednocześnie w Sieci znajdziemy sporo informacji o AirPods Pro, ale są one mniej precyzyjne. Z jednej strony mówi się o całkowitym pozbyciu się pałąka na rzecz samej pchełki (np. jak Samsung Galaxy Buds Pro). Niemniej równocześnie dowiadujemy się, że Apple jeszcze testuje różne konstrukcje. Potwierdza się to z ostatnimi doniesieniami. Jak podaje Bloomberg, Amerykanie w tym roku chcą pokazać wyłącznie AirPodsy 3. Na mocniejszą, zapewne dokanałową odmianę, czyli nowe AirPodsy Pro przyjdzie poczekać nam jeszcze do przyszłego roku.

Zobacz też: Sprawdź Fuchsia OS na swoim komputerze – nowy system od Google!

Mimo wszystko pojawiła się dosyć ciekawa pogłoska dotycząca tych ostatnich. Apple może przesunąć premierę AirPodsów Pro ze względu na implementację czujników śledzących ruch. Czyżbyśmy mieli rezygnować z opasek sportowych na rzecz samych słuchawek?

Źródło: XDA Developers, Bloomberg

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy