Samsung zastrzega nowy znak towarowy – czekamy na Galaxy S6 Edge+

Newsy

samsung galaxy s6 edge + plus

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Samsung rozpędza swoją machinę. Tradycyjnie dla firmy, po premierze flagowego smartfonu, możemy czekać na pojawienie się kolejnych edycji mało różniących się od siebie. Galaxy S6 już pojawił się w wersji z dopiskiem Plus, a teraz przyszła pora zobaczyć „odmianę odmiany” Edge.

 

Koreańczycy właśnie zastrzegli następujący znak towarowy: Galaxy S6 Edge+. Oznacza to, że już niedługo poznamy nieco odmieniony model z zakrzywionym na dwie krawędzie wyświetlaczem. Co ciekawe, w tym wypadku możemy spodziewać się większej ilości zmian niż w przypadku Galaxy S6 i S6 Plus. Według plotek i ujawnionych zdjęć, zwiększy się rozmiar wyświetlacza o około 0,5-cala do maksymalnie 5,7-cali.

 

samsung galaxy s6 edge+ plus + 21213

 

Sugerują to ujawnione wymiary: 154,45 x 75,8 x 6,85 mm. Dodatkowo zmieni się jednostka obliczeniowa. Nie ujrzymy już autorskiego układu Exynos, a w zamian znajdzie się Snapdragon 808. Design będzie ten sam, a także reszta podzespołów. Reasumując, ujrzymy większy wyświetlacz w zamian za minimalnie słabszy, ale też teoretycznie mniej grzejący się układ Qualcomma.

 

Nie poznaliśmy jeszcze wersji Mini, nie pojawiają się informację o następcy K Zoom, ale już wiemy, że będą niemalże identyczne urządzenia. Czy to dobry rozwój dla Samsunga?

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x