ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung zastrzega nowy znak towarowy – czekamy na Galaxy S6 Edge+

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 edge + plus

Samsung rozpędza swoją machinę. Tradycyjnie dla firmy, po premierze flagowego smartfonu, możemy czekać na pojawienie się kolejnych edycji mało różniących się od siebie. Galaxy S6 już pojawił się w wersji z dopiskiem Plus, a teraz przyszła pora zobaczyć „odmianę odmiany” Edge.

Koreańczycy właśnie zastrzegli następujący znak towarowy: Galaxy S6 Edge+. Oznacza to, że już niedługo poznamy nieco odmieniony model z zakrzywionym na dwie krawędzie wyświetlaczem. Co ciekawe, w tym wypadku możemy spodziewać się większej ilości zmian niż w przypadku Galaxy S6 i S6 Plus. Według plotek i ujawnionych zdjęć, zwiększy się rozmiar wyświetlacza o około 0,5-cala do maksymalnie 5,7-cali.

samsung galaxy s6 edge+ plus + 21213

Sugerują to ujawnione wymiary: 154,45 x 75,8 x 6,85 mm. Dodatkowo zmieni się jednostka obliczeniowa. Nie ujrzymy już autorskiego układu Exynos, a w zamian znajdzie się Snapdragon 808. Design będzie ten sam, a także reszta podzespołów. Reasumując, ujrzymy większy wyświetlacz w zamian za minimalnie słabszy, ale też teoretycznie mniej grzejący się układ Qualcomma.

Nie poznaliśmy jeszcze wersji Mini, nie pojawiają się informację o następcy K Zoom, ale już wiemy, że będą niemalże identyczne urządzenia. Czy to dobry rozwój dla Samsunga?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy