ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wygląd Huawei P50

Huawei P50 w końcu zapowiedziany! To czas HarmonyOS, ale… co to oznacza?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

To już dwa lata minęły, odkąd Huawei musiał obrać nową drogą, która ma szansę sprawić, że mobilny rynek będzie ciekawszy. Coraz głośniej mówi się o HarmonyOS, czyli autorskim systemie firmy, który ma być dostępny nie tylko na smartfonach, ale także na szeregu innych urządzeń (w tym samochody). Dzisiaj czekamy na ogłoszone już wydarzenie, kiedy HarmonyOS może na dobre zawitać na rynku mobilnym, bo wraz z pierwszym smartfonem – Huawei P50. Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi.

Konferencja poświęcona HarmonyOS zapowiedziana – przy okazji również Huawei P50

huawei-p50-zapowiedz-harmonyos-termin-premiery

Naturalnie samo wydarzenie ma odbyć się w Chinach, więc zapewne ogólnoświatowa premiera nadal jest przed nami. Niemniej samych zapowiedzi tej konferencji było już kilka. Tylko to ta ostatnia wzbudziła największe zainteresowanie. O ile dotychczas Huawei skupiał się na otoczce związanej z HarmonyOS, tak teraz na plakacie pojawiły się dwa, położone okręgi. Zainteresowani rozwojem firmy z pewnością od razu skojarzyli je z plecami Huawei P50 (i Honora P50), które możecie przypomnieć sobie, spoglądając na grafikę z początku tekstu. Tym samym nietrudno się domyślić, że Huawei wraz z ekspansją HarmonyOS pokaże w końcu swoje flagowe smartfony z rodziny P.

Zobacz też: Among Us teraz za darmo także na PC!

Nie da się ukryć, że Huawei długo kazał w tym roku czekać na te premiery, ale nie ma się czemu dziwić. W końcu niektórzy traktują tę konferencję jako nowe otwarcie dla firmy i coś z pewnością jest w tym. Mimo wszystko dajcie znać, jakie są Wasze oczekiwania względem Huawei P50 i HarmonyOS?

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy