ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play NOW nowości

Play NOW: nowe kanały i stacje radiowe, odkodowany pakiet Kids

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Fioletowy operator poinformował o nowościach w Play NOW – chodzi o odkodowany pakiet Kids, ale na tym nie koniec. W zasobach usługi pojawił się nowy kanał telewizyjny i stacje radiowe. Zadowoleni będą m.in. fani e-sportu.

Odkodowany pakiet Kids i nie tylko, czyli nowości w Play NOW

Treści z pakietu Kids są teraz dostępne w otwartym oknie. Niestety nie potrwa to wiecznie, jednak do 6 czerwca można oglądać bajki i programy dla dzieci do woli. Play udostępnia bez dodatkowych opłat 9 kanałów oraz treści z biblioteki VOD. Taka możliwość czeka na wszystkich klientów posiadających dostęp do PLAY NOW w ramach swojego abonamentu, a także osoby korzystające z oferty PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX – wyjaśnia operator.

Pakiet Kids zawiera takie kanały, jak Boomerang, CBeebies, Cartoon Network czy Polsat JimJam. Po 6 czerwca osoby, które nadal będą chciały oglądać treści z pakietu Kids, mogą skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu trzeba już będzie zapłacić 10 zł miesięcznie.

Do pakietu Podstawowego w Play NOW dołącza kanał Gametoon. Będzie można go oglądać już od 31 maja. Stacja emituje treści związane z e-sportem oraz gamingiem. Na kanale pojawiają się zapowiedzi gier wideo, relacje z zawodów e-sportowych oraz programy rozrywkowe z udziałem YouTuberów.

Czytaj także: Piątkowe nowości na HBO GO. Dodano 5 dobrych filmów i seriali!

Użytkownicy aplikacji Play NOW oraz dekoderów TV Box od niedawna mogą słuchać także stacji radiowych, które uzupełniły ofertę. Chodzi o Radio 357 i Radio Nowy Świat. Obie stacje dostarczają treści muzyczno-publicystycznych.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy