Beats 1 jeszcze oficjalnie niedostępne, ale już teraz macie szansę na mały podsłuch

Aplikacje

tech-wwdc-2015-live-apple-music-beats-1-02

Apple startując ze swoim serwisem muzycznym stał się sporym konkurentem dla takich ofert jak Spotify czy Deezer. Wczoraj wystartowało Apple Music a wraz z nim ogólnoświatowa stacja radiowa, która na ten czas nie jest dostępna na wszystkich platformach. Domyślacie się pewnie na jakiej nie… Niemniej, jest na to sposób i urządzenia z Androidem mogą skorzystać z nieoficjalnego dostępu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Beats 1 mogą słuchać użytkownicy iOS, OS X oraz Windows. Android oficjalne wsparcie dla usługi Apple Music dostanie dopiero jesienią. Jednak już teraz można spróbować co nieco posłuchać. Sposób na to odnalazł Benji R. Udało mu się wykorzystać dziurę w zabezpieczeniach Apple i serwis streamingowy można uruchomić za pomocą przeglądarki.

 

By jednak posłuchać radia trzeba spełnić pewne warunki jak np. posiadać Androida w wersji co najmniej 4.1, a dodatkowo korzystać z podstawowej przeglądarki znajdującej się w telefonie bądź z Chrome. Czy ten sposób u Was działa sprawdzicie klikając tutaj.

 

Metoda ta pewnie wkrótce przestanie działać. Apple przyłoży się do załatania dziur i unieruchamiana linków na smartfonach z systemem Android. Niemniej, teraz macie szansę sprawdzić jak Wam się podoba serwowana muzyka i czy jest na co czekać jesienią.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x