ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei Bank Millennium promocja

Huawei i Bank Millennium kontynuują swoją akcję – można zyskać do 500 zł

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Huawei oraz Bank Millennium wystartowały z kolejną akcją promocyjną, która może przynieść nawet 500 złotych na różnego rodzaju dodatki. Sama akcja wystartowała wczoraj i potrwa do 30 czerwca 2021 roku. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ liczba użytkowników mogących skorzystać z promocji jest ograniczona. Co należy zrobić, by zyskać 500 złotych na wydatki?

Huawei i Bank Millennium – zyskowna promocja dla użytkowników

Huawei Bank Millennium promocja

Aplikacja Banku Millennium dostępna jest już w AppGallery od jakiegoś czasu. Huawei razem z bankiem chcą to jeszcze bardziej uświadomić klientom, więc wystartowała kolejna promocja. Co można na niej zyskać? Osoby, które do 30 czerwca 2021 roku otworzą konto 360° razem z kartą debetową (i zaakceptują wymagane regulaminy) mają dostać 250 złotych (karta podarunkowa), które można będzie wydać w sklepie internetowym Huawei. Takie karty mają być wydawane do 31.07.2021 roku. Do tego należy jeszcze pobrać aplikację Banku Millennium z AppGallery i aktywować tam nowe konto.

Można otrzymać jeszcze dodatkowe 250 złotych, ale to już związane jest z samymi warunkami konta w banku. By otrzymać 200 zł premii od Banku Millennium i 50 zł do wydania na karcie podarunkowej goodie, trzeba zapewnić min. 1000 zł wpływu na konto oraz co najmniej raz zapłać kartą do konta lub BLIKIEM. Tak należy zrobić w każdym z następujących miesięcy: lipcu, sierpniu, wrześniu oraz październiku 2021 r. Bonus ma być wydawany do 30.11.2021 r. Liczba kont w promocji jest ograniczona i jest ich 1000. Regulamin promocji znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też: HarmonyOS trafi także na sprzęt od Meizu i to przed swoją oficjalną premierą.

Aplikacja mobilna Banku Millennium jest dostępna w AppGallery od grudnia zeszłego roku, a od 25 marca dostępna jest także dla użytkowników najnowszych urządzeń Huawei opartych o Huawei Mobile Services, autorski ekosystem marki. Dzięki integracji aplikacji Banku Millennium z HMS, stała się ona dostępna dla użytkowników najnowszych urządzeń w portfolio Huawei, takich jak najnowsze smartfony z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, P smart 2021, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Huawei – informacja prasowa

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy